Отзыв KIA Carens 2008 2.0 бензин на механике

Ружин

03.01.2014

Год, пробег: 2008, 120.000 км
Кузов: минивэн, 4 дв.

я їзди радяанськими авто, а також сузукі, фосвальген.Купив авто в 2008 році по пораді товаришів. Відразу був задоволений, поки не проїхав 20000 км. панель заскрипіла з правої сторони. Почала стукати задня ляда. Потім зрозумів що скрип можна припинити сірником (ізолента). Після 100000 км., замінив всі туки речагів, а також рульових тях внутрішніх. При обстежені стойок задні виробилися права пасажирська задня на 75%, а ліва на 25%. Передні права на 50%, ліва на 0%. Це вині дороги чи автомобіль? Якщо це авто чому кулак поворотній був зміщаний на 1.5 см.... Коли я приїхав на станцію СТО на баластування, де вони мені показали на комп*ютері. Це завоський брак, чи ні !?? я обслуговувався на сервесі до цього випадку 2 роки і я приїхав незавісіму станцію де вони це знайшли. Я один такий???

Обсудить отзыв про KIA Carens 2008

Кирилл
11.12.2008

Выбирал авто сначала по характеристикам. Критерии: - база не менее 2700 (у меня рост 190, люблю пространство) - движок не менее 130-140 л.с. - седаны не рассматриваются в принципе (нужен функциональны читать отзыв

Лис
05.02.2009

Взяли в 2008 году. Прокатались 5000.В основном-довольны.Ездим обое(муж и жена). Приятно ездить женщине и не стыдно водить мужчине.Т.е машинка-унисекс, приятно. На обгонах чувствуешь себя человеком- хо читать отзыв

Продажа б/у KIA Carens

KIA Carens 2009 KIA Carens 7900$ 2009