Відгуки про Hyundai Kona 2020

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Hyundai Kona виготовлених в 2020 році. Ви також можете почитати відгуки про Hyundai Kona інших років виготовлення, наприклад в 2018 році або в 2021 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Yaroslav
Yaroslav

2020, 500км
+4 / -1 Hyundai Kona 2020

Я переселенець. На час придбання авто я не мав/не маю прописки. І тільки Кредо Банк погодив для мене видачу кредиту. Тож вибір був невеликий(тільки проміж Hyundai: Kona або i30; нормальна комплектація нового Tucson не в моєм бюджеті). Загалом, вибір авто тривав 6 місяців. В "фінал" вийш читать отзыв

Andrii H
Andrii H

2020, 12.000км
+4 / -1 Hyundai Kona 2020

Купив у листопаді і з тих пір накатав вже 12 тисяч. Враження різні. Не буду порівнювати з іншими автомобілями бо в цьому не має сенсу, скоріше напишу про враження саме від цієї моделі. Салон досить приємний. Темний верх дуже подобається, пластик не бісить, всі кнопки за своєму місці, нічого не ві читать отзыв

Artem
Artem

Сумы
2020
+6 / -0 Hyundai Kona 2020

Балдежный автомобиль. Относится к мини кроссоверам (Baby SUV), другими словами - тот же кросс, только короче. Высота, ширина, колесная база - практически все относится к кроссу. Приставка мини достигается за счет относительно небольшого багажника и немного меньше места для задних пассажиров. Выби читать отзыв

нові відгуки про Kona 2020 року