Отзыв Hyundai Accent 2012 1.4 бензин на механике

Lubko Kulinich

06.01.2015

Год, пробег: 2012, 32.000 км
Компл.: comfort

Це авто було моєю мрією! Я тільки побачив новий акцент і зразу його захотів!

За підвіску багато читав і казали що авто зность після 120 км\год... незнаю як кому але мені все нормально! Катався на багатьох машинах і класом вище але хочу сказати що в Акценті підвіска не погана! Можливо після седану вищого класу і непривично!

Подобається комплектація насправді багато того, чого немає в дорощих авто. Ще радує розхід палива 7-8 по місту взимку я вважаю це економічно!

Хочу сказати що по місту 1.4 двигуна повністю вистачає, по трасі також впринципі (ну хто як їздить) декому 3.0 заслабий.

Хто шукає комфортне, економічне, молодіжне, надійне авто то ця машина має вам підійти! Всім успіху у виборі автомобіля!

+ комплектація
+ аудіосистема
+ економічна
+ гарний зовнішній вигляд

- відсутність термометра
- відсутність 6-тої передачі

Совет покупателю: Машина відповідає ціні-якості!

Обсудить отзыв про Hyundai Accent 2012

Константин
Украина, Хрустальный (Красный Луч)
29.03.2012

Привет всем, на сайте сижу уже более 1-го года, не мог собратся с мыслями, и выбрать авто, достойную деньгами и удобствами. Настал тот день, когда пришлось выбирать среди Шевролет, Хюндай, и Киа. Очен читать отзыв

Саша
Украина, Бородянка
03.05.2012

Я купил себе такукю, автомат 1.4 за 138250 грн. Машина четкая, нереально класная как для таких денег. Цена в принцыпе не малая но это лутше за это суму что можно найти. Ей легко управлять. Это мой пер читать отзыв

Продажа б/у Hyundai Accent

Hyundai Accent 2016 Hyundai Accent 12990$ 2016