Відгук Geely Emgrand 7 (EC7) 2012 1.8 бензин механічна

Валерій
Мукачево

01.08.2012

Рік, пробіг: 2012, 3.000 км

Купив автомашину в травні 2012 року. Спочатку не звернув увагу, що при русі автомобіля на першій чи другій швидкості, оберти двигува в межах 1000 - 1500, двигун працює нестабільно. При утриманні педалі газу в районі вище вказаних обертів, двигун сам скидує оберти до 800, а потім самовільно звону підвищує. Це я перевірив і без руху автомобіля. Коли двигун працює, я натиснув на педаль газу і пидвищив оберти приблизно 1200 - 1500. Утримуючи педаль без ругу, оберти самивільно впали до 800, потім знову почали підвищуватись. я продовжував утримувати педаль і оберти продовжували "скакати" самовільно. Я звернувся на СТО, майсти не змогли пояснити мені нічого. Вони поміняли дачик, який встановлений на заслонці, поміняли ще датчик, який регулює подачу палива, але нічого не помінялось. Така сама проблема була і на двох інших нових автомобялях якаі знаходились в салоні. Яко хтось мав таку проблему, прошу повідомити як з неї вийти.

За вартість автомобіля 118 000 отримав отримав задоволення як від автомобіля вартісттю приблизно 150000 - 200000, в залежності від марки.

проблема самовільного падіння та підвищення обертів в межах роботи двигува 800-1500.

Обговорити відгук про Geely Emgrand 7 (EC7) 2012

NAYM

Було таке ж саме тільки з СК, (проблема була з АКБ, замкнув) Замінив АКБ і все настроїлось. Пробіг авто було на той час 56000км. Може бути топливний насос, не дає потрібного тиску. Або на СТО діагностика на компютері.

Латигор

У меня на Славуте бывает скачет с 800 до 2500))) Это проблемы с дроссельной заслонкой или с "мозгами". Выход - проверить мозги на компьютере, если есть ошибки поменять датчики, если нету - почистить/поковырять дроссельный узел.

Kirill Sakhno

Датчик на заслонке? У эмгранда карбюратор чтоли? Какая еще "заслонка"?

vvvital

В инжекторном моторе подача воздуха регулируется заслонкой.

artem
Украина, Харцызск
13.03.2012

Забрал свой Гранда 09.03.12., прошёл 230км. Что могу сказать ? Если Вы смотрели тест драйв Эмгранда от Первого Автомобильного канала, то он полностью соответствуют ему. Машина супер. Никому не верьте, читати відгук

12.04.2012

Всем привет! На неделе приобрёл это авто! Покупал не для себя, а для жены. Покупал в киевском автосалоне АИС. Так как жена недавно получила права, решил взять дешовую машинку. Эмгранд был идеальным ва читати відгук

Продаж б/у Geely Emgrand 7 (EC7)