Отзыв Ford Fusion 2006 1.4 бензин автоматическая

Vladyslav Goloshchapov
Vladyslav Goloshchapov

05.03.2019

Год, пробег: 2006, 183.000 км

Расход топлива в городе: 8.2 л/100км, по трассе: 6.3 л/100км, средний: 7.5 л/100км

Купляв на вторинному ринку з метою купити щось дешеве і на автоматі (придбав з роботом), щоб дружина навчилась їздити і не було шкода, якби щось пішло не так. Машина прослужила нам 2роки і ми розійшлись.

В співвідношенні ціна-якість - дуже хороший варіант. Але, якщо забути про ціну... читайте недоліки в розділі нижче - я їх детально там описав.

Що мене вразило найбільше - коли перегорів блок ABS машина відмовилась заводитись. Як мені пояснили, через те, що цей блок є джерелом даних для коробки робота. і тому машина не хотіла завестись - це просто брєд - машина має їхати навіть, якщо блоку ABS взагалі нема.

Я б рекомендував, як машину для початківців, - ремонт дешевий, машинка дешева, сильно не шкода.

Хороший (18см) кліренс проведе вас по поганих дорогах.

Високий кліренс.
ЦІНА.
Який не який, а робот.
Дешеві запчастини і ТО.

Тупенький робот.
Слабкий 80-сильний двигун.
Жорстка підвіска.
Слабкі фари головного світла.
Високий розхід (до 9л по місту), як на маленьку машину з маленьким і слабеньким мотором.
Матеріали обробки салону так собі.
Незручні крісла - табуретки.
На 180тис км зламався робот - перегоріла проводка електродвигунця, який перемикає передачі. З плюсів - ремонт обійшовся лише 100 баксів на офіційному сервісі.
Перегорів блок ABS - бу деталь + робота - 200$

Совет покупателю: Беріть з мотором 1.6 або може дизель. 1.4 - це занадто слабкий мотор.

Обсудить отзыв про Ford Fusion 2006

Денис
Украина, Симферополь
28.11.2007

Рассматривали много вариантов Шевроле Лачетти, Лансер, сначала хотели взять Тойоту с правым рулем 3-х летнюю аналог Авенсиса. Ходили смотрели Фокус надо было ждать 5 месяцев, предложили Фьюжен посмотр читать отзыв

Александ
06.09.2008

FORD FUSION TDI, очень удачная модель, высокая посадка и хороший обзор, очень экономная, такого маленького расхода топлива нет ни в каком другом автомобиле, современный турбодизельный двигатель, вмест читать отзыв

Продажа б/у Ford Fusion

Ford Fusion 2021 Ford Fusion 18900$ 2021