Відгук Ford Fiesta 2013 1.0 turbo бензин механічна

Ford Fiesta 5-ти дверная
Ford Fiesta

Рік, пробіг: 2013, 28.000 км
Двигун: 1.0 turbo бензин

Усім привіт! Я є задоволеним власником Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 2013. Це мій 3-ій автомобіль після Ланоса та Volkswagen Polo 2008. З Ланосом немає чого порівнювати, земля і небо, а от Поло, хоч і старішої версії, але, жахливий на вигляд і ощуп пластик, дуже шумно в салоні, скрипуче з часом торпедо і достатньо жорстка підвіска, щоб перехотіти їздити на цій автівці. Щодо Форда, то підвіска хоч і не як матрац, але доволі таки комфортна, при тому немає сильних нахилів при входженні у повороти, доволі таки по спортивному. В салоні м’який пластик, приємно виглядає, шумоізоляція добра, інтер’єр байдужим не лишає, цікаві рішення, при цьому ергономіка по-німецьки відмінна. Не тільки гарно, але й функціонально! Що дуже сподобалось: керованість, комфорт, тиша, якість деталей у салоні. Що сподобалось: зовнішній вигляд, багата історія бренду, що дозволяє відчути себе частиною історії, плавність ходу. Не сподобалось: Рульова рейка, яка потекла на 12 000 км, але гарантія, як і обіцяла, виправила це непорозуміння. Решта все ок, на момент написання відгуку пробіг складає 28 000км, все працює, нічого не викликає сумнівів. Оскільки працюю я у торгівлі, маю багато знайомих, які діляться своїм досвідом володіння різними автівками. Переважно усі кажуть, що у цьому сегменті лідерами є Fiesta, Polo та Corsa. Японці та корейці не навчились досі економити паливо (моя витрата палива у місті складає усього 5-6 літрів при спокійному керуванні), французи як гарні жінки, все залежить від настрою, захоче поїде, а захоче, навіть і не заведеться. Мені Fiesta подобається найбільше, тут поєднані найкращі технології разом з неповторним стилем.

Керованість, комфорт, шумоізоляція, якість інтер'єру.

Гарантійне обслуговування усе виправило. Рульова рейка слабка.

Порада покупцеві: Треба купляти той автомобіль, який запам'ятовується та приносить задоволення, не женіться за тими автомобілями, на яких стоять штампи стереотипів. Не важливо позитивних чи негативних.

Обговорити відгук про Ford Fiesta 5-ти дверная 2013

Андрей L

По факту, практически нет отрицательных отзывов по Фиесте, что подтверждает высокие эксплуатационные характеристики авто в целом. Прошел на своей 18 000 км., скоро первое ТО, проблем в эксплуатации нет, машина продолжает приносить удовольствие.

Буран33

Я как владелец Фиесты (которую купил правда жене) тоже скажу, что автомобилем доволен, жена намотала 26 000 км и авто как новое, Т.О прошли, плановые замены осуществили. Никаких растрат лишних не несли, обслуживание хорошее. Вообще, этот сегмент больше на женщин рассчитан, поэтому Фиеста в руках дамы при бережной эксплуатации будет приносить удовольствие и никаких проблем. И я удивляюсь мужчинам, которые, покупая такой автомобиль, ездят на нем небрежно по ямам, превышая скорость и пропуская Т.О., рвут трансмиссию и забывают о елементарном обслуживании, а потом говорят, что авто ненадежно. Форд сейчас на хорошем уровне надежности, поверьте, есть с чем сравнивать.

Влад57

Меня вот волнует вопрос, почему многие сетуют на слабую рулевую рейку Форд? Я не могу оценить ее качество, так как у меня ни разу за 38 000 км ничего с ней не случалось. Но неоднократно натыкался на сообщения, что мол летит она почти каждые 15 000 км. Кто это пишет? Либо я такой фартовый) И вообще, прежде чем лезть в рейку нужно на 100% удостовериться в том, что с гораздо более проще доступными частями рулевого механизма действительно все в порядке! Опорные подшипники проверьте, господа) Кто что ответит?

Донг Жуанг

Я на своїй Фієсті 1.25 2012 року відкатав уже 83 тисячі. Жодної поломки.

Олейник Тарас

68 000 км. Ничего не ломалось и не менялось.
Езда активная.

Ford Fiesta

Саша
17.01.2013

Всем привет! Являюсь первым в Украине (и это не шутка) владельцем турбированой Фиесты 2013 года с двигателем EcoBoost 1.0, 100 л.с/ комплектация 1.0 MT Comfort :) Покупал несколько дней назад на Ви читати відгук

18.03.2013

Добрый вечер Всем! Сегодня 18.03.2013г. Забрал свою машинку из автосалона. Являюсь владельцем турбо-дизельной Фиесты 2013 года с двигателем 1.5, 75л.с. Заказывал еще до нового года в Киеве, а забрал в читати відгук

Продаж б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19700$ 2019