Відгук Fiat Tipo 2019 1.4 бензин механічна

Muroslav Ninchuk

Белая Церковь

08.11.2020

Рік, пробіг: 2019, 52.000 км

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 7.5 л/100км

Проїхав 52000км, автомобілем по надійності дуже не довольний. Перший великий мінус, жор масла, великий жор масла! Другий мінус на 52000 зломалося зчеплення в авто. На 52000км!!! Я не шліфую, акуратна їзда, педаль зчеплення не тримаю по 10 секунд. Третій мінус це якій зборки салона. Куча "сверчкив". Дилер похабно поставив газ, заплативши за газ 18500, я отримав кучу незажатих хомутів, а згодом провода до блоку взагалі перетерлися, бо вони їх не закріпили і вони терлися об стальний хомут! По ходовці авто класне, но є два великих мінуси, не раджу це авто, нажаль.

Розхід палива, дизайн, ходова.

На 52000км зломалося зчеплення!!! Великий жор масла!

Порада покупцеві: Не раджу авто, так як великий масложор і деталі ненадійні. Логан 2006 року, тягає прицеп, завантажений дровима, картошка та інше. Проїхав 90000 в таких навантаженнях, до машини нарікань взагалі не має. А тут 52000 сраковозка і така поломка.

Обговорити відгук про Fiat Tipo 2019

3074

Підскажіть будь ласка,а в чому саме полягає поломка зчеплення?

Правдоруб

Не встречал ни одного дилера, чтобы нормально ставил ГБО. Ставить только на спец сервисе или у проверенных гаражных мастеров. Ясное дело, что гарантия на двигло при этом слетает. А если ещё наши чудо-депутаты подымут акциз на автогаз, то вообще при таком соотношении цен с бензином от гбо смысла будет очень мало, .

Поломки бывают и у других именитых брэндов, просто Вам не повезло с экземпляром. Например, у моего Фокуса цилиндр гидропривода с выжимным полетели на 60тыс.км, стиль езды - спокойный.

Raven

Класній автомобіль, мастила в мене не бере , майже всі пишуть що бере, ні разу ще не доливав, питання як потрібно крутити движун щоб він "жер мастило" ? Робив ремонт перевозив весь кафель, керамограніт, фінішку все ок. З щепленням напевно не пощастило і в мерседесів на 10000 купа проблем бувае .

ТИПО

странно. продал на пробеге 82 тыс. сцепление в порядке.

Konstantinis

51 000 все ок.

Віталій
Украина, Малая Виска
21.10.2019

Придбав два дні тому, тому відгук просто позитивний, все працює, все подобається. Здається малуватий кліренс, але поки ніде нічого не зачепив. Комплектація стріт, це клас. Парктронік, круіз, тонування читати відгук

Украина, Черкассы
12.02.2020

Всем доброго времени суток. В конце 2019 года решил побаловать себя и свою семью приобретением НОВОГО автомобиля. Учитывая что курс довольно просел и дилеры давали хорошие предложения по цене и ком читати відгук

Продаж б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8900$ 2013