Відгук Audi 80 1991 1.6 механічна

Ивано-Франковск

29.11.2007
Audi 80

Рік, пробіг: 1991, 175.000 км

Купив на початку цього літа. Правда купив у друга сімї - лікаря, він її беріг як рідну. Спідометр не скручений. Наїздив вже біля 5000. Спочатку помітив що їла трохи бензин, потім прийшлось поміняти лямбда-зонд за 50 у.о. з роботою (виявилось що карбюратор електронний). Відразу проблема зникла (зараз розхід по місту макс.8, а поза містом макс 6). Поміняв передні тормозні шланги, подушки під двигуном. Взагальному машиною задоволений, мотор досить прихватистий як для 1.6. Коробка просто супер, для міста ідеал, їздиш майже завжди на 3-й від 20км/год і до 100. Для зручності прийшлось поставити ц.з. так як заводським не комплектувалась. Корозії немає ніде !!! Але кузов на міцність слабенький, вїхав легенько задом в таврію, так їй нічого, а у мене і фара розбилась задня (80грн. на шроті) і багажник загнувся, і завіси подались. Машинка тепла, зручна, звукоізоляція супер, кажуть багажник маленький - так це не так, він просто трохи не зручний бо округлий, по обєму досить нормальний.

Зручні сидіння (особливо передні), панель керування, прекрасна шумоізоляція, економна, недорогі запасні частини (в порівнянні), корозійна стійкість.

Слабенький кузов

Порада покупцеві: Перед тим як купити - добре придивіться, бажано з майстром, так як багато машин вбитих.

Обговорити відгук про Audi 80 1991

Audi 80

Коля
Украина, Полтава
23.11.2007

Хочу рассказать вам про свою последнию Ауди. Куплена она была с рук этим летом. Ауди была уже не первой свежести, но мне нужна была машина не битая и не крашенная, но потом оказалась наооборот. В обще читати відгук

никифор
Украина, Сумы
29.11.2007

наша "бочка" в семье два года.Эта машина , когда я ее увидел впервые, поразила своим дизайном.В далеком 92м году она казалась самолетом.Меня до сих пор удивляет как немчики смогли сделать так читати відгук

Продаж б/у Audi

Audi A6 2017 Audi A6 20000$ 2017