Mitsubishi «Соллі Плюс»

Mitsubishi «Соллі Плюс» (096) 340-77-77
ТОВ «Соллі Плюс Харків» – офіційний дилер Mitsubishi Motors «Соллі Плюс» в Харкові та Харківській області.

За час існування компанія Міжнародний автомобільний холдинг «Соллі Плюс» накопичив величезний досвід в продажі автомобілів і автомобільних запчастин, технічне обслуговування автомобілів світових брендів.

В салоні Mitsubishi Motors представлена лінійка японських позашляховиків, які не залишать байдужим любителів комфорту і швидкості. На будь-якому з обраних автомобілів Ви можете пройти тест-драйв, відчувши характер і динаміку Mitsubishi в сидінні водія або на місці пасажира.

Автоцентр Mitsubishi Motors «Соллі Плюсс» приділяє значну увагу розвитку автосервісу, де наші майстри виконають роботи будь-якої складності із застосуванням нового обладнання. Якісне обслуговування і ремонт автомобілів забезпечить високопрофесійний підготовлений персонал. Автоцентр Mitsubishi Motors «Соллі Плюс» надає повний спектр послуг з гарантійного, технічного обслуговування і ремонту автомобілів Mitsubishi.

Під час ремонту автомобіля вашій увазі пропонується:

  • магазин зі всілякими аксесуарами;
  • комфортна зона відпочинку, де можна випити чай/каву або почитати новини;
  • окрема зона для дітей;
  • тест-драйви наданих автомобілів;
  • безкоштовний wi-fi.

У салоні автоцентру Mitsubishi Motors «Соллі Плюс» Ви обов'язково знайдете надійного партнера, який з максимальним професіоналізмом допоможе вам вибрати потрібний авто і за потреби провести технічне обслуговування вашої машини.

Графік роботи:

Відділ продажу - Пн-Сб - 9:00-19:00, Нд - 10:00-16:00
Відділ сервісу - Пн-Сб - 9:00-18:00, Нд - вихідний

читати далі

Контакти

mitsubishi-sp.kh.ua
  1. Mitsubishi «Соллі Плюс» (096) 340-77-77
    Харків, вул. Квітуча, 107