Заощаджуй у «Соллі Плюс» - купуй тестові Mitsubishi!

Улюблені моделі Mitsubishi з тестового парку зі зниженою ціною.

 

Тестові авто у «Соллі Плюс» - це той же новий автомобіль тільки за зниженою ціною. Перед купівлею Ви самостійно зможете оцінити його характеристики, проїхатись за тестовим маршрутом та відчути всі переваги моделі на собі.

Mitsubishi ASX Instyle 2020 року випуску з дволітровим двигуном, повним приводом 4WD та коробкою CVT порадує системою супроводу освітлення Welcome light та Coming home light, світлодіодними денними ходовими вогнями та протитуманними фарами. Також серед опцій: рейлінги на даху, електрорегульовані зовнішні дзеркала, система безключового доступу та запуску автомобіля з кнопки.

Mitsubishi Outlander Ultimate також з бензиновим двигуном 2,4 л та повним приводом Super All Wheel Control. Серед опцій: система покращення характериcтик керованості - Active Yaw Control Brake, передні світлодіодні протитуманні фари та підігрівом сидінь.

На автомобілі надається гарантія на 5 років, 2 з яких - без обмеження пробігу.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь деталі пропозиці від Mitsubishi Motors «Соллі Плюс»


Довідка про компанію Mitsubishi «Соллі Плюс»


Контакти: (096) 340-77-77, м. Харків, вул. Квітуча, 107
Mitsubishi «Соллі Плюс»ТОВ «Соллі Плюс Харків» – офіційний дилер Mitsubishi Motors «Соллі Плюс» в Харкові та Харківській області
перейти на сторінку компанії

Останні новини компанії


Новий сезон – нові пригоди. Підготуйте свій автомобіль Mitsubishi до зими.Новий сезон – нові пригоди. Підготуйте свій автомобіль Mitsubishi до зими.
З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 включно ТОВ «Cоллі Плюс Харків», офіційний дилер автомобілів Mitsubishi в Харкові, оголошує сервісну акцію «Новий сезон – нові пригоди»