Купил Сеню в конце ноября 2012. До этого катался на Рено 19, 90г.в. проездил 9 лет, пришло время и начал Рено проситься на пенсию... Выбор на 60 тыс грн был небольшой - Сенс или Джили. По б.у. иномаркам за такую цену ничего толкового не нашел. В общем купил в салоне Сенс. В начале были проблемы с вк... читать отзыв

Гість
Украина
Черновцы
Машина використовується в місті і на трасі. Розхід по трасі 6, по місту до 9 в пробках. Керованість нормальна, підвіска досить непогано справляється зі звичайними нерівностями, але на великих ямах дуже жорстка. Розгін повільний але запас швидкості є. На 2ій при обгонах 70 витягує. Шумоізоляція не ду... читать отзыв
Всім привіт! Купив "Сенс SX" Наїздив 100 км. Із зауважень: трохи туга коробка, але вже ніби розробляється (зчеплення потрібно повністю вижимати). Ходова чудово ковтає ямки. Проблем з динамікою розгону не відчуваю. Виглядає, що такого двигуна для такого авто достатньо. Про розхід говорити щ... читать отзыв
