Відгук ЗАЗ Sens 2005 1.3 бензин + ГБО механічна

Юрій

29.04.2020

Рік, пробіг: 2005, 55.000 км
Двигун: 1.3 бензин + ГБО

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Перше авто, на якому почав їздити. В той період потрібне було хоч якесь авто, так як була куплена квартира і по ремонту багато доводилось кататись (щось вибирати, контролювати майстрів і тп). Щоб не тратив гроші на "що небуть" тато віддав своє авто.

Тато брав новою з салону, а я отримав з пробігом 30000км. За 2 роки накатав ще 25000км і вернув назад. Так що з муками вибору не жив. Авто по суті взагалі не вибирав.

Тепер по самому авто. Робоча конячка - не більше, не менше.

Не буду говрити про шумоізоляцію, комфорт і все інше - не про це авто. Враховуючи його ціну, про це немає сенсу говорити.

Надійна, не проблемна, дешева в обслуговуванні. Обслуговував на офіційному СТО. Приїжджаєш - "робим все"...а виходить щось в районі 100$ за все про все:) Впевнений, що доїдеш куди потрібно.

Коробка і мотор - їде дуже з натягом. Вгору з пасажирами в салоні дуже тяжко їхати, місцями приходиться спускатись аж до 3 передачі. Після 110 машина переходить в "ульразвук". Шум зашкалює, руль вібрує із сторони в сторону...на 130 вже починає ставати конкретно страшно. П'ята передача взагалі окрема історія... тут треба ще вміти її увімкнути. Коробка одним словом - жахлива!

Порада покупцеві: Авто було ліфтоване і на ньому стояли 14 диски. Тому проблем з їздою по нашим "дорогам" не було. Хоча на стандартних 13 часто діставала дном на коліях від фур. Враховуйте цей момент при покупці. Їхати комфортно до +-100км/год. Після цієї швидкості стає дуже тиснути на голову. А так авто хороше за свої гроші!

Обговорити відгук про ЗАЗ Sens 2005

Украина, Луцк
26.12.2009

Машина була класна!!!!!!!! Вжимав на ній 170 но запас в пидалі ще був:))))))) ніяких проблем не було машина була просто супер і динамічно і взагалі, але коробка в них трохи хрінова:((((((( тепер маю З читати відгук

09.07.2011

Вот сегодня продали нашего сеню. Моя первая машина. Катались 6 лет 56 тис.км. - пробег конечно маленький, ездили в основном по трассе к родственникам, на дачу, в супермаркеты по выходным, перевозка читати відгук

Продаж б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1500$ 2013