Відгуки про ЗАЗ Sens 2005

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі ЗАЗ Sens виготовлених в 2005 році. Ви також можете почитати відгуки про ЗАЗ Sens інших років виготовлення, наприклад в 2004 році або в 2006 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (4 відгуків)
Юрій
Юрій

1.3 бензин + ГБО, MT
2005, 55.000км
+2 / -0 ЗАЗ Sens 2005

Перше авто, на якому почав їздити. В той період потрібне було хоч якесь авто, так як була куплена квартира і по ремонту багато доводилось кататись (щось вибирати, контролювати майстрів і тп). Щоб не тратив гроші на "що небуть" тато віддав своє авто. Тато брав новою з салону, а я отримав читать отзыв

юрий
юрий
Житомир
1.3 бензин, MT
2005, 950.000км
+5 / -0 ЗАЗ Sens 2005

За те деньги, которые отдал за машину - очень доволен! Напишу отзыв в виде сравнения с главным конкурентом в нашем регионе, это 2110. Главное это кузов - по сравнению с вазом не ржавеет, жесче, зазоры одинаковые, двери хорошо закрываются-открываются, зеркала удобнее с удобным рычажком управления, ка читать отзыв

1.3 бензин, MT
2005, 56.000км
+107 / -3 ЗАЗ Sens 2005

Вот сегодня продали нашего сеню. Моя первая машина. Катались 6 лет 56 тис.км. - пробег конечно маленький, ездили в основном по трассе к родственникам, на дачу, в супермаркеты по выходным, перевозка вещей (эдакая семейная машина). В начале проходили ТО на официальном СТО , но цены не маленькие, н читать отзыв

Анонім
Анонім
Луцк
1.3, MT
2005, 115.000км
+26 / -2 ЗАЗ Sens 2005

Машина була класна!!!!!!!! Вжимав на ній 170 но запас в пидалі ще був:))))))) ніяких проблем не було машина була просто супер і динамічно і взагалі, але коробка в них трохи хрінова:((((((( тепер маю Заз Ланос 1.6SE вроді нормальна, але сенс був лутше:):( хоча в ланосі 106л.с а в сенсі 71л.с. читать отзыв

нові відгуки про Sens 2005 року