Відгук Volvo XC90 2017 2.0 turbo бензин автоматична

03.01.2018

Рік, пробіг: 2017, 26.000 км
Двигун: 2.0 turbo бензин
Компл.: Інскрипшин повн

Витрата пального по місту: 15.0 л/100км, по трасі: 10.0 л/100км, середній: 13.5 л/100км

Народ привіт, хто хоче купити це авто, то коротко про вольво хс90 2017р. Т6 мотор, вигляд бомба, комфортне, безпечне... не знаю - не приходилось перевірити, ну про надійність можу розказати. Взяв собі нове у 03.2017р, проїхав 20000км, застукали передні пневмо стойки, на 25000км заміна колодок торм. тпо колу, на 26000км. згоріли 2 свічки і зараз на сто по гарантії ще думають чи міняти, чи ні. Тому можу сміло сказати, що деталі ходової дуже слабенькі і тому вам думати про покупку такого авто, і не говорячи про вольво асістанс при покупці авто - вам обіцяють золоті гори, а при випадку ви не підлягаєте під жодні критерії, авто моє коштувало 92 тис.дол. і в ітозі продаю і ще року немає і всього навсього 26000км. пробігу.

Слабенька ходова поломки почали вилазити при 20тис.км.

Порада покупцеві: Не раджу, а то просто кожних 20 тис. будуть проблеми по ходовій, а вона тут далеко не з дешевих.

Обговорити відгук про Volvo XC90 2017

Денис Пирський

Але ж ходову робили по гарантії?

Дмитрий ТУЗ

У меня хс90 2016г. Брал бу с пробегом 105000. За год наездил 20000. Могу сказать по ходовой проблем что тогда, что сейчас нет. У меня не пневмо. Авто на гарантии. Колодки да нужно менять каждые 20-30 тысяч. Внешность автомобиля никого ни оставляет равнодушным, когда едешь обращают внимание многие

Alex
21.12.2018

Машина бралась в качестве второго авто в семью. Нужна была машина с большим кузовом для путешествий с маленьким ребенком и большой собакой (лабрадор). До этого в семье был только форд куга и его откро читати відгук

Антон
Россия, Москва
31.05.2019

Мой Вольво XC90 у меня уже почти два года, брал новым. Второе поколение, дизель D5. Полный привод. С допами и опциями вышло около 4.7 миллиона рублей, а брал машину я летом 2017-го. Из самых приятных читати відгук

Продаж б/у Volvo

Volvo XC40 2019 Volvo XC40 39500$ 2019