Відгуки про Volkswagen Jetta 2011

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі Volkswagen Jetta виготовлених в 2011 році. Ви також можете почитати відгуки про Volkswagen Jetta інших років виготовлення, наприклад в 2010 році або в 2012 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (4 відгуків)
Maximus
Maximus

2011, 22км
+19 / -4 Volkswagen Jetta 2011

Никогда не писал отзывов, ибо считаю занятием не благодарным, НО про ФОЛЬЦ, думаю, написать обязан. Чтобы сразу понимали на чем до этого ездил (с чем сравниваю), перечисляю: Фабия 1.6 елеганс (автомат, бензин, 2008), Форд Фокус (1.6 автомат 2010). И не продолжительное время на Аккорде 2.4 (екзекьюти читать отзыв

yura
yura

Виньковцы
1.4 бензин, MT
2011, 26.000км
+145 / -5 Volkswagen Jetta 2011

Всім привіт,купив минулого року першого грудня. Відгуків раніше не писав так,що не осуждайте як вмію так напишу. Просто багато пишуть що погана машина, скажу зразу не вірте каталось на моїй кілька моїх знайомих що знаються на авто то вони вражені при такому обємі на скільки вона шустра,одне це тільк читать отзыв

Антон
Антон

2011, 20.000км
+140 / -7 Volkswagen Jetta 2011

Всем привет. Купили осенью этот автомобиль. Движок 1.4 TSI 150 л.с. Коробка DSG 7 ступеней. В целом автомобилем наша семья довольна. Из минусов нашей комплектации: нет заднего подлокотника). Динамика на обычном режиме не скажу что ураган, но когда вкл. спорт режим драйв ощущается. Руль крутится дово читать отзыв

Запорожье
2011, 3.000км
+23 / -4 Volkswagen Jetta 2011

Купил осенью себе новую Jetta в комплектации Pride (1.4 122 л.с. DSG), это тот же трендлайн просто с набором доп. опций и легкосплавными дисками (и дешевле того же трендлайна). В общем проездил вот всю зиму. Машина хорошая, шумка отличная, из-за того что коробка DSG особой динамики на старте не набл читать отзыв

нові відгуки про Jetta 2011 року