Відгук Volkswagen Golf 2012 1.4 turbo бензин механічна

Volkswagen Golf

Рік, пробіг: 2012, 97.000 км
Двигун: 1.4 turbo бензин
Компл.: Тредлайн + опци

Доброго дня. Користуюся даним авто майже 2 роки пробіг 97тис км і що я можу сказати за цей пробіг. Замінив задні сайлент блоки в 92 тис км коштували 90 гривень 2 шт + і замінив колодки 94 тис км датчик ізноса не загорався але вирішив замінити а ще такожпередні дворніки (оригінал 620 гривень). Ну, масла фільтра це зрозуміло. А так жодної поломки зборка на вищому рівні хотів би я побачити якесь корейське авто щоб ща 97 тис витримало без ремонтів. Розхід палива на баку в районі 6л на повному баці 1000 км можна проіхати (бак 64 л реально) всі бояться ТСІ я вам скажу що якшо ззапрвляти якісне паливо й мастило то двигун ГУД. ВОбще аувто супер на далі буду вибирати авто тільки фольцваген груп. Дякую є питання звертайтесь.

Обговорити відгук про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

balzak

Василь VW Golf непогане авто, але відносно надійності корейців я б не був так категоричний. В особистому розпорядженні новий з салону та по сьогоднішній час Chevrolet Lacetti седан 2004 р.в. 1,8 л. на газу. Загальний пробіг на сьогодняшній день складає 205 000 км. До ста тисяч км. по ходовій замінив тільки передні колодки та стійки поперечного стабілізатора і все. Стосовно замін після ста тисяч, то це всі розхідники яким приходить свій ЧАС. Машині вже 10 років і по сьогоднішній день немає натяку на корозію кузова. При всьому цьому ,авто практично кожен день в їзді, і повірте на слово, досить серйозно отримує під хвіст.

Не в обіду но якщо порівнювати корейців с німцями то це консервні банки на колесах.

andrei_dn777

сравнил автомобиль с игрушкой

balzak

Каждый кулик хвалит свое болото

Dancer79

Сравнивать корею и немцев некорректно,имею опыт эксплуатации обоих.

balzak

Ребята вы хоть вникаете в то, что пишите. Вопрос не в том, что круче банан или яблоко. Автор данного объявления написал, цитата: *А так жодної поломки зборка на вищому рівні хотів би я побачити якесь корейське авто щоб ща 97 тис витримало без ремонтів.* Был приведен пример из реальной жизненной эксплуатации корейского авто и все, ни о каком сравнении речь не идет. Не стоит ставить крест на любом автомобилестроении и сбивать с толку людей которые читают и интересуются автомобилями. Каждый выбирает и ездит в первую очередь по своим возможностям, ну а потом уже по вкусам.

Volkswagen Golf

Vasja
Украина, Львов
10.09.2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо норм читати відгук

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читати відгук

Продаж б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 13900$ 2018