Отзыв Volkswagen Golf 2012 1.4 turbo бензин на механике

Volkswagen Golf

Год, пробег: 2012, 70.000 км
Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: Tredline + Опці

Добрий день! Вирішишив написати отзив про свій гольф. На даний момент пробіг 70 тис км авто 1.5 роки. За 70 тис км не поміняв абсолютно нічого жодної втулки чи щось! Тільки планове ТО мастило фільтра навіть свічки запалювання не міняв на ТО в 60 тис перевірили сказали всьо ок. Масло заливаю оригінальне VW Special plus біля 800 гривень 5 л. По поводу двигуна 1.4 ТСИ 122 двигун просто супер. Масло не доливаю після заміни рівень МАХ а за 15 тис впаде до середнього. Говорять що двигуни ТСИ чутливі до якості бензина, но в мене за такий час не було жодної проблеми ні разу! Заправляю бензи на шелл або на інших азс 95 преміум. Що можна сказати про розхід палива при 90 км в год на шосе розід 4.7-5.3 в дуже еко режимі. А так в середньому біля 6л на 100 км 70% траса. Мені бака повного під завязку вистачає 1000 км. в місті може брати макс 8 л а в режимі кік давн макс 10-11, але при 200 км год макс розганяв до 215 км год. За 70 тис салон не скрипить шумів нема. Керованість плавність хода збитість авто просто супер на 5+. Автомобілем повністю задоволений якшо буду брати то тільки НІМЦІВ. Якшо купуєш нове авто то за німців переплачуєш але з часом розумієш за що платиш гроші. Із мінусів не досить швидкий прогрів двигуна. Будуть питання пишіть.

Обсудить отзыв про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

IGOR_ Z

и сказать нечего..качество есть качество

MAESTRO-SAM

Хороший выходит аппарат, гольф

Volkswagen Golf

Vasja
Украина, Львов
10.09.2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо норм читать отзыв

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читать отзыв

Продажа б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 18300$ 2018