Отзыв Volkswagen Golf 2012 1.4 turbo бензин на механике

Volkswagen Golf

Год, пробег: 2012, 60.000 км
Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: Тредлай + опції

Добрий день. Купив авто трохи більше 1 року назат на днях зробив планове ТО-4 60 тис км. Шо я можк сказати двигун 1.4 тси просто супер краще ніж 1.6 МПІ економичний + потужний. На 15 тис км масло не доливаю тільки від заміни до заміни рівень падае з максимум до трохи більше ніж середида виходить десь 300 грам на 15 тис. Розхід палива траса до 100 км 5 л місто 7.0 -7.5 а так на баку розхід у мене 5.5-5.8 ну я більше іжу за містом ніж в місті. Салон після 60 тис тихий скрипів й шумів не має як на новому авто. Ходова теж супер нічого не міняв і не стучить нічого. Які є мінуси 1.4 тсі так зимою в холода погано прогрівається якшо стоіш на місці у мене проблем немає так як у мене з ранку дорога на роботу не через місто я завожу 2-5 мин прогріваю а через 5 хв ізди авто прогріте на ходу прогрівається нормально. Якшо будуть питання питайте мене. Автомобілем задоволений якшо буду міняти то на ТІГУАН або СС.

авто 5 +

Прогрів двигуна коли стоіш.

Совет покупателю: Реально коли ти купуєш авто німецьке воно коштує дорожче ніж корея-японія автопром ну після покупки ти розумієш за шо ти платиш авто реально коштує своїх грошей.

Обсудить отзыв про Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012

Volkswagen Golf

Vasja
Украина, Львов
10.09.2012

До цього була октавия тур. За 2 мiсяця пробiг 18 т. км машинка просто супер. Якшо iхати 90 км в час розхiд 4.00-4.50 можна й 200-210 км/год якшо потрiбно.ТSI просто супер нема жодних проблем якшо норм читать отзыв

Євгеній
Украина, Винница
06.11.2012

Ну щож, проїхавши після купівлі автомобіля 1500 км. думаю можна написати перше враження яке склалось...Комплектація trendline= не сама дешевша... є все окрім мультируля і парктроніка . Передусім по читать отзыв

Продажа б/у Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2019 Volkswagen Golf 35601$ 2019