Отзыв Volkswagen Crafter 2007 2.5 turbo дизель на механике

14.02.2013

Год, пробег: 2007, 146.000 км
КПП, привод: мех., задний
Кузов: фургон, 5 дв.

В мене Crafter з 07.2010 року зпробігом 96 тис.км. Зразу буквально через місяць поміняв підвісний підшипник 1500грн. потім почав диміти. перепрограмували комп. на євро3 стандарт (250 євро). Значок (проблеми з вихлопом) світить в постійному режимі (треба поміняти лямбду зонд) але я з цим не дуже парюсь бо з якістю нашого палива гроші на вітер (1050грн лямбда зонд). Зимою дуже тяжко заводиться при -15 -20. Як би німаки ставили на всі Crafters автономні підігрівачі Webasto може був би їм +. Пішов шостий рік машині а вона вже гниє. Французи на рахунок корозії кращі. Мотор тягне нормально гружений в любий підйом на 5 передачі. Але бувало що пропадає тягя і блимає свічка розжарювання (проблеми з двигуном) на ходу виключаєш зажиганя і зразу вкл. і поїхав далі... Таке бувало рідко але бувало. А останнім часом це почало діставати. Не можливо було їхати на проміжку 150км. переключав зажигання разів 20. Сьогодні був на сервісі в Чернівцях (Форум Авто) толковий комп'ютерщик там працює. Знайшли поломку зразу. Полетів Вакуумний насос (1500грн) поміняли і все зєєр гуд. А ще горить датчик антизаносу (не мав коли сьогодні з цим бавитись. другим разом провірю шо до чого). Багато хто з людей не задоволені цією машиною. Sprinters not beter than Crafter.

Велика грузова машина і дизайн хороший і їхати комфортно коли все грає.

Дуже скоро починає ржавіти. проблеми з каталізатором. Знаю людей яким вже довелось поміняти Турбіну.

Совет покупателю: Crafter&Sprinter 2007 Це як лотерея. Але я не дуже шкодую що купив. Всі авто треба ремонтувати якщо хочеш їздити з комфортом.

Обсудить отзыв про Volkswagen Crafter 2007

Паша
21.09.2009

Не покупайте автомобиль до 2009 г. в. Мой 2007-недоработан, много проблем которые уже устранены на долее поздних моделях.С сервиса машина практически не выезджает. Сейчас меняю на Touran. читать отзыв

Женни
13.05.2010

Столько было надежд на это авто!!! А получили полнейшее разочарование. Сыпаться начал за месяц до окончания гарантии. и понеслось.... Демфер, недавно поставили уже третий. Коробку передач тоже пришлос читать отзыв

Продажа б/у Volkswagen Crafter