Відгук Toyota RAV4 2019 2.5 бензин автоматична

Toyota RAV4 Hybrid
Toyota RAV4

Рік, пробіг: 2019, 8.800 км
Компл.: active

Витрата пального по місту: 6.2 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 6.3 л/100км

В пошуках розгядав дизельні варіанти кодіак, тігуан, в них цінник вище. В тігуан не сподобалась зубодробильна підвіска, шкода в цьому плані приємніша. Пройшов тест і прийняв рішення замовляти рав гібрид, підкупила динаміка, приємна підвіска, витрата палива і звісно робота автомобіля в заторах (електромобіль :)))))) - звідси і витрата палива в 6.2 по місту 92 бензину (хто вміє рахувати той зрозуміє, що жоден з дизельних конкурентів не дасть таких показників в місті). По трасі швидкість 140 круіз з обгонами розхід 6.5. На тест драйві не мав можливості розігнати авто до 140-160 (не знав як веде себе авто на високих швидкостях), але зараз можу сказати що прекрасно, курсова стійкість на рівні навіть на 17 штатних дисках. Рекомендую.

Розхід палива, надійність, шумоізоляція, ліквідність на вторинному ринку.

Відсутність апл кар плей (з 2020 року вже є в базі), пластикова обшивка багажника шкрябається (у німців там ворс), черги на гібрид 4-6 місяців.

Порада покупцеві: Рекомендую як кращий варіант ціна - якість.

Обговорити відгук про Toyota RAV4 Hybrid 2019

ААО1983

В этом году плюс минус с мая Диллер обещал что голову перепрошьют и будет эплкарплей или андроидавто . Сам жду)

Vicsk

Дуже хочу цю машину, но трохи лякає витрата пального - до 9 л. по трасі ( так в салоні казали). А від Вас прочитав другу інфу. Цікаво - витрата залежить від гібрид авто чи ні? Мене більше цікавить витрата пального по трасі.

T2G

Доброго дня ! На даний момент 50 Тис, пробіг нормальний. Витрата палива за весь час з моменту придбання 5,4 л. Запас ходу на одному баці в 55 літрів становить майже 900 км. Про питання брати чи не брати - скажу однозначно - Так

MES_

Підкажіть, наскільки розумію при довготривалій їзді по трасі батарея поступово розряджаеться і машина починає їхати лише на бензиновій тязі? Чи справді буде така витрата палива? Машина схоже класна, але цікавить саме витрата у гібрида по трасі..

Toyota RAV4

15.03.2019

Недавно покатался на новом равлыке. Сравниваю со своим SX4 классик. Разочарован дальше некуда. Салон в переднем ряду по размеру практически такой как у меня (сравните внешние габариты машин), потолок читати відгук

Andriy
Украина, Львов
11.04.2019

Всім привіт! Довго вибирав автомобіль, шукав надійне і безпроблемне авто. Розглядав різні варіанти - як зі Штатів, так і з Європи. Не зміг зупинитись ні на чому конкретному, так як відлякували можливі читати відгук

Продаж б/у Toyota RAV4

Toyota RAV4 2022 Toyota RAV4 34900$ 2022