Отзыв Toyota RAV4 2019 2.0 бензин на механике

Andriy

11.04.2019

Год, пробег: 2019, 1.500 км
Компл.: Live

Расход топлива в городе: 9.7 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 8.4 л/100км

Всім привіт! Довго вибирав автомобіль, шукав надійне і безпроблемне авто. Розглядав різні варіанти - як зі Штатів, так і з Європи. Не зміг зупинитись ні на чому конкретному, так як відлякували можливі проблеми типу шалених пробігів (у випадку пригону з Європи) або проблем з запчастинами (у випадку машин зі Штатів).

За Равом спостерігав від його появи в Нью-Йорку, і коли з"явилась можливість протестдрайвити в нас - я зразу ж це зробив. Ціновий діапазон на авто був до 25К, і через день замовив базову комплектацію на механіці, так як на мій погляд це оптимальна по співвідношенню ціна/якість. Якби була комплектація Active на механіці і повним приводом - взяв би її, а так доплачувати майже 5К доларів за клімат, круїз, диски і непотрібний мені варіатор вважав не потрібним. Мазду навіть не розглядав через ціну, до корейців і французів ставлюсь з побоюванням, як і до малолітражних Вагівських авто. В ту саму суму був дизельний Кашкай з повним приводом (з круїзом і кліматом, але без камери заднього виду і з галогенками). Вибрав серцем =)

Надійність: Попереднім авто була Toyota Corolla 2008, яка мене не підводила, тому авансом ставлю 5.

Зовнішній вигляд: Один з основих плюсів цієї моделі як на мене, тверда 5.

Комфорт: Акустичний комфорт після седана на 3, особливо бісять шуми з багажника. Але в загальному посадка зручна (1.82м росту), зручні сидіння, багато місця, тому поставлю середню 4.

Ходова: Після Короли - супер. Маленькі вибоїни не замітні, крени не великі, пробоїв не було.

Ходова.
Зовнішній вигляд.
LED фари.

Нема підтримки Apple Car Play / Android Auto.
Недостатня шумоізоляція.

Совет покупателю: З наявних комплектацій радив би брати або базу на механіці, або вже гібрид з повним приводом.

Обсудить отзыв про Toyota RAV4 2019

15.03.2019

Недавно покатался на новом равлыке. Сравниваю со своим SX4 классик. Разочарован дальше некуда. Салон в переднем ряду по размеру практически такой как у меня (сравните внешние габариты машин), потолок читать отзыв

игорь
07.03.2019

Приобрел. Накатал лишь 240 км. Трудно привыкнуть пока к работе гибрида но смысл нравится... По расходу городскому когда как, то 5.4 , то 8 с грамами за сотку. Средний 7.5... На трасе еще не был. читать отзыв

Продажа б/у Toyota RAV4

Toyota RAV4 2018 Toyota RAV4 27750$ 2018