Отзыв Toyota RAV4 2019 2.0 бензин на механике

Andriy

11.04.2019

Год, пробег: 2019, 1.500 км
Компл.: Live

Расход топлива в городе: 9.7 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 8.4 л/100км

Всім привіт! Довго вибирав автомобіль, шукав надійне і безпроблемне авто. Розглядав різні варіанти - як зі Штатів, так і з Європи. Не зміг зупинитись ні на чому конкретному, так як відлякували можливі проблеми типу шалених пробігів (у випадку пригону з Європи) або проблем з запчастинами (у випадку машин зі Штатів).

За Равом спостерігав від його появи в Нью-Йорку, і коли з"явилась можливість протестдрайвити в нас - я зразу ж це зробив. Ціновий діапазон на авто був до 25К, і через день замовив базову комплектацію на механіці, так як на мій погляд це оптимальна по співвідношенню ціна/якість. Якби була комплектація Active на механіці і повним приводом - взяв би її, а так доплачувати майже 5К доларів за клімат, круїз, диски і непотрібний мені варіатор вважав не потрібним. Мазду навіть не розглядав через ціну, до корейців і французів ставлюсь з побоюванням, як і до малолітражних Вагівських авто. В ту саму суму був дизельний Кашкай з повним приводом (з круїзом і кліматом, але без камери заднього виду і з галогенками). Вибрав серцем =)

Надійність: Попереднім авто була Toyota Corolla 2008, яка мене не підводила, тому авансом ставлю 5.

Зовнішній вигляд: Один з основих плюсів цієї моделі як на мене, тверда 5.

Комфорт: Акустичний комфорт після седана на 3, особливо бісять шуми з багажника. Але в загальному посадка зручна (1.82м росту), зручні сидіння, багато місця, тому поставлю середню 4.

Ходова: Після Короли - супер. Маленькі вибоїни не замітні, крени не великі, пробоїв не було.

Ходова.
Зовнішній вигляд.
LED фари.

Нема підтримки Apple Car Play / Android Auto.
Недостатня шумоізоляція.

Совет покупателю: З наявних комплектацій радив би брати або базу на механіці, або вже гібрид з повним приводом.

Обсудить отзыв про Toyota RAV4 2019

Dossik

Дякую за отзив!В мене приблизно такаж ситуація як у вас)))Ізжу на королі 2008 року))Хочу РАВ.Тому мені цікаво як вам після короли.Базу можу взяти і зараз...але хочу гібрід.

Dossik, В мене Королла була 1.6 з 5ступ МКПП.
З плюсів:
- той самий розхід,
- краща динаміка (але не так щоб вау),
- краща стабільність на дорозі (вірогідно через більшу ширину шин), на Королі трохи похотувало на колії
- набагато більше місця в салоні (особливо відчутно по задньому ряду і багажнику),
- оглядовість з місця водія (значно більше заднє вікно і бокові дзеркала)
- Комфортніша підвіска - особливо відчувається на грунтовці (в Королі дуже ковбасило зі сторони в сторону)
З мінусів:
- шум з багажника, це найнезвичніше після седану..
- шумоізоляція загальна дуже слабенька, планую в майбутньому щось з тим робити...

Про всякі фішки типу камери заднього виду чи допомоги при рушанні вгору тут вже писати не буду, бо між машинами 10 років різниці)

Dossik, Ще додам один мінус, меленький але мінус - підлокітник не регулюється як в Королі, і мені з моїм ростом його розташування якраз підходить, але коли дружина сідає і піднімає/підсовує сидіння, то їй вже нема куди поставити руку..

-2ОТВЕТИТЬ
12345Макс

Добрый день! Заказал тоже live, так как хочу с женой механику. Какой у вас расход город, трасса, режимы еко, нормал, спорт, что-то дают, и каким бензином вы заправляетесь так как на сайте только не ниже 98?

12345Макс, добрый день!
- Расход по городу до 10л, по трассе около 7 (минимум было 5.9л, максимум пока 8л)
- Эти режимы по ощущениям меняют отклик на нажатие педали газа. Не скажу что часто ими пользуюсь), но разница ощущается.
- Заправляюсь 95 бензином, как и сказано в мануалке.

12345Макс

Спасибо! В общем буду ждать, потом напишу как у меня с расходом.

T1kkur1lla

Добрый день, довольны вы расходом данного автомобиля? или есть смысл присмотреться к гибридной версии? разница между комплектациями activ бензина и гибрида - 2500$, а расход по городу на 3 литра меньше (по отзывам).

T1kkur1lla, Хм.. Доволен ли расходом - да, получил то что ожидал. Но если бы была возможность - брал бы гибрид с полным приводом=). Там не только расход меньше, но и динамика поярче. Но однозначно смысл присмотреться к гибридной версии есть.

T1kkur1lla

Andriy_S, а какой минимальный расход по городу добивались? Кто везде пишут что 9 это потолок

-1ОТВЕТИТЬ
12345Макс

Не узнавали на будущее вообще установку гбо с расходом 10, хотя может тыс через 5, расход упадет. У меня сейчас королла 2012 и фиеста 2017, обе машины перевел на газ, проблем с двигателем нет, либо с динамикой нет, когда заправляют вообще не понимаю, что за копейки получаются. Единственное, что здесь мне не понятен это прямой впрыск. И ещё так как на ней будет ездить жена, как вам по ощущениям габариты, плюс конечно в задней камере, как с передом, есть смысл задумываться об установке передней камере или для вас после короллы габариты и обзор нормальные?

Правдоруб

12345Макс, смысла в гбо для прямого впрыска (как на новом рав4) мало, т.к. установка сложна и стоит дороже, + постоянный % расхода бенза. Разве что, у вас пробеги будут 30к+

12345Макс, не узнавал, ставить не планирую - у меня тысяч 12 в год в среднем получаеться наездить. С габаритами у меня все ок, через 800 км ездил уже точно так же как на Королле=) А обзор наверное даже получше=)

12345Макс

На данный момент на Рав не ставят гбо, тестируют, стоит до 1000$, расход будет 85 на 15. Пробеги у меня 20 в год, на своих машинах я окупал газ примерно 30 заправок газа, это пол года. Ну с прямым сейчас так же спокойно ставят, Ауди, спортейдж и т.д проблем нет, главное чтобы не кустарники ставили. Я ещё точно сам не решил, в любом случае тыс 10 проеду на бензине

Правдоруб

12345Макс, 100% правильно, что "обкатаете" на бензине. Хорошие "кустарники" могут дать фору крупным СТО, а особенно официалам (проверенно неоднократно на своём опыте и знакомых). По поводу 85/15 сильно приукрашено, там 75/25 считают за счастье )) Но опять же, пробег решает, тем более с такими приятными ценами на газ.

12345Макс

Ну как машинка, через пару месяцев себя показывает, какие-то косяки проблемы нашли или все идеально? Ни одного видео или коммента на rav на механике нет, как будто кроме вас и меня больше на мкп никто не покупает.

12345Макс, наездил 5 тыс уже, косяков никаких не было. Расход не поменялся, средний 9л при езде 90/10% город/траса. Единственное слабое место для меня это шумо/виброизоляция - у нас в городе много брусчатки =(