Відгук Toyota RAV4 2019 2.0 бензин автоматична

Львов

31.03.2020

Рік, пробіг: 2019
Компл.: Active

Витрата пального по місту: 8.5 л/100км, по трасі: 6.6 л/100км, середній: 7.4 л/100км

Вирішили купити після 70-ї кемрі, і не пожалкували жодного разу. Після кемрі (нічого поганого про неї не можу сказати в принципі), зрозуміли яка різниця, які недоліки і переваги в порівнянні.

Купили передньопривідну - зим толкових в нас майже нема вже, екстрім в горах не цікавить, не мисливець, не рибалка. Хоча, хотіли повнопривідну, але не так через повний привід, як через додаткові тойотівські системи безпеки (адаптивний круїз, екстренне автоматичне гальмування, утримання в смузі руху тощо). Але по ціні поки що не витягнули.

Якщо придиратись, то, звичайно, це не кемрі (комфорт, лінза вже в базі, стійкість, швидкість інше), але в наших умовах, на наших дорогах комфорт відходить на другий план - в нас важливіше не черкнути бампером по бордюру, не сісти на ямах, не їхати засліпленим ідіотами на ланосах чи жигулях, які відкрили для себе китайський палений ксенон...

На даний момент не маю жодних серйозних зауважень.

Щодо дрібних - підсвітка екрана на передній панелі затемна (там наставлена автоматична від освітлення ззовні), шумоізоляція задніх арок, але за такі гроші вона не може бути ідеальною, тому - все чудово і все ОК

Кліренс, ходова, варіатор з 1-ою механічною, висота, фари, достатній салон, багажник, ліквідність на вторинному ринку.

Шумоізоляція (при великому бажанні можна придертися).

Порада покупцеві: Беріть, але ніколи не базу (це стосується не лише рава і не лише тойоти).

Обговорити відгук про Toyota RAV4 2019

Danubecaptain

Двухлитрового движка в сочетании с вариатором на трассе хватает? Какие впечатления от работы вариатора в общем?
Удачи на дорогах и беспроблемной эксплуатации!

15.03.2019

Недавно покатался на новом равлыке. Сравниваю со своим SX4 классик. Разочарован дальше некуда. Салон в переднем ряду по размеру практически такой как у меня (сравните внешние габариты машин), потолок читати відгук

Andriy
Украина, Львов
11.04.2019

Всім привіт! Довго вибирав автомобіль, шукав надійне і безпроблемне авто. Розглядав різні варіанти - як зі Штатів, так і з Європи. Не зміг зупинитись ні на чому конкретному, так як відлякували можливі читати відгук

Продаж б/у Toyota RAV4

Toyota RAV4 2022 Toyota RAV4 34900$ 2022