Відгук Toyota Corolla 2016 1.6 бензин механічна

Сарны

28.02.2018

Рік, пробіг: 2016, 18.000 км

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 8.0 л/100км

Автомобіль купував новим. Вже пройшов рік я їм володію. Проїхав 18 тис. км. Авто використувається кожного дня.

Почну з плюсів:

- подобається світло (ближнє та дальнє);
- великі бокові дзеркала;
- високий кліренс;
- новий автомобіль.

Тепер недоліки, які я особисто для себе відмітив. Вони суто субєктивні і нікому їх не навязую:

- Матеріали салону (маркі сидіння, пластик нікудишній);
- Незручна посадка за водійським сидінням. З моїми параметрами 187 см зросту та масою 98 кг я ніяк не можу зручно сісти. Для мене навіть проїхати 100 км це проблема. Болить спина та терпнуть ноги. Їздив на 600 км. Скажу для мене це була каторга.
- Двигуна не вистачає. Складається таке враження що там 75 кінських сил як у жигуля 2107. Коли у салоні 4 дорослих і багаж про спокійні обгони можна забути взагалі. Коли їдеш сам то ще якась динаміка присутня.
- Салон на нерівностях рипить тріщить. Таке враження що жорсткості кузов немає абсолютно ніякої.
- Лопнуло лобове скло. При чому їхав по трасі, швидкість була до 100 км на годину.
- Шумо та теплоізоляції немає абсолютно ніякої. Нагріти авто в мороз вище 15 градусів проблема. Включаєш пічку на максимум треба проїхати кілометрів 20 щоб хоч трохи розігріти салон щоб зняти куртку та шапку.
- Петлі кріплення багажника окрема історія. Вже як мінімум років 30 людям відомо що можна їх прикріпити ззовні. І не буде дискомфорту з розміщенням багажу в середині. Ще помітив одну особливість. В мокру погоду, коли відкриваєш кришку багажника, вода з нього заьікає в середину. Такого я не бачив в жодному авто. Геніально!
- Авто легке і мимоволі закрадається стах їхати на ньому повільно. Немає тієї впевненості що ти зможеш її зловити у критичні моменти. Не так вона їде впевнено по трасі як скажімо німецькі авто.
- Музика на трієчку. Але до цього не такі високі вимоги. Не може бути в такому авто якісної музики.
- Задня передача рідко коли включається чітко.

Для мене стало зрозуміло одне. Ера автомобіле будування закінчилася у 90 роках минулого століття. Зараз роблять засоби для пересування. Все решта відійшло на другий план. Шкода.

Надіюся мій відгук буде корисним. Можливо він вийшов занадто гнівним, але такі у мене відчуття.

Обговорити відгук про Toyota Corolla 2016

Waylander

Коротко по недостаткам: материалы - говно, согласен. Однако говно довольно практичное - пластик дубовый, но не царапается, ничего не гремит, не скрипит, тканевая обшивка сидений легко чистится даже обычными влажными салфетками. Посадка - да, не хватает вылета руля, я 183 и это на грани. Для людей повыше нужна другая машина. В принципе максимально я на ней ехал 2500 км в одну сторону, нога начала дубеть после 2000, круиз контроль помогает решить проблему. Спина и задница при этом чувствовали себя хорошо. По скрипам уже писал - возможно косяки сборки, у меня 60 тыс пробег и пока все хорошо. С лобовым тоже все хорошо. Шумка никакая, но к теплоизоляции у меня нет претензий, езжу зимой в рубашке при -15 и ниже на дальняк. Греется довольно быстро. Остывает тоже. Петли багажника - такое же говно как и в топовой камри) Но в мокрую погоду ничего не стекает в багажник, все по резиночкам стекает в обход. Управляемость по хорошей дороге и отсутствии резких порывов ветра нормальная, идет 150-160 без малейшего напряжения. По волнам асфальта и в ветреную погоду сбрасываю до 130. До немцев конечно далеко, но управляемость получше чем в тех же рено.

Slavik0080

Waylander, управляемость лучше чем в Рено?Проведите на нём тест-драйв и убедитесь,что это далеко не так(я о Мегане,если что).

Waylander

Slavik0080, я 4 года и 110 тысяч отъездил на Сценике 3 поколения (соплатформенник мегана), случалось также ездить на Флюенсе предыдущего поколения. Больше 130 на этих машинах ездить было просто страшно, хотя и возможно. Приходилось постоянно подруливать. Именно на Мегане не ездил, но тестдрайвить его не хочу, французских машин у меня больше не будет.

Valhalla

Владею авто более двух лет, пробег 50 тыс.
Из недостатков соглашусь только с плохой шумоизоляцией (ну а скажите мне какой автомобиль такого класса и цены сейчас есть с лучшей? Все шумят, это не премиум сегмент, который на 40-60% дороже, там да, будет получше. Впрочем никто не мешает самому поставить, это не затратно) и с тем что задняя бывает не сразу включается (говорю о механике), вроде все правильно делаю, а ощущение что не попадаю или оно блокирует)))
По остальным пунктам готов поспорить.
А чтоб спина не болела - советую похудеть, 97 кг веса на 187 роста это не нормально. У меня рост 187, вес 85, всё прекрасно.

Украина, Львов
14.04.2016

Доброго дня всім читачам. Хочеться коротко поділитися враженнями після перших 1500 км пробігу. Про конкурентів і вибір авто писати не буду бо це справа індивідуальна для кожного виходячи з особистих в читати відгук

Іван Лозинський
Украина, Львов
26.08.2016

Купив королу 1.33, базова комплектація. Проїхав на машині перші 8 тис.км. Проблем жодних не виникало, машина м'яка і відносно тиха, нічого не дрибіжить, все що потрібно для комфортної їзди (як на базо читати відгук

Продаж б/у Toyota Corolla

Toyota Corolla 2019 Toyota Corolla 22900$ 2019