Отзыв Toyota Camry 2021 2.5 бензин автоматическая

Дмитрий
Дмитрий

Украина
Киев

18.11.2022
Toyota Camry
Toyota Camry

Год, пробег: 2021, 18.200 км
КПП, привод: авт., передний
Двигатель: 2.5 бензин
Кузов: седан, 4 дв.

Надежность Комфорт Ходовая Внешний вид Общая оценка5
Расход топлива в городе: 9.7 л/100км, по трассе: 7.2 л/100км, средний: 8.6 л/100км

Залишити відгук змусив попередній єдиний відгук, який своєю емоційністю просто віддаляє від реального сприйняття даного авто.

Лакокраска така сама, як і на Королі 2008 року випуску, яка була до Camry в мене протягом 12 років. Це і не погано, і не добре. Це робоча поверхня, яка точно буде з часом псуватися. Але про "поцарапати литям", ну це вже дуже притягнуто за вуха.

Про педаль і невдоволення динамікою - авто варто відчути і зрозуміти, що все залежить від того як саме ті працюєш педаллю газу. Це авто дає можливість як плавно рухатися, так і активно стартувати без проблем. Маю з чим порівнювати, бо їздив і на Субару Імпреза и Ауді А7. Так у Camry все не так гостро, але не відчуваю абсолютно, що чогось не вистачає - пришпорити зі світлофора усі 2007 кобил можна і це відчувається, їзжу із задовлоленням.

Підвіска - ти неначе постійно на хвилях гойдаєшься плавно на борту великого корабля, нічого не дратує. Руль чіткий, інформативний та гострий, дозволяє рулювати активно та цікаво. На швидкостях на поворотах валкості немає, але варто зважати, що машина така ну, не коротка далеко, тому якого тут зверх спорт ефекту можна чекати не розумію.

Комплектації Comfort цілком вистачає, аби ні в чому собі не відмовляти у комфорті і тд. Усе що вище - маркетингові фішки неа любителя. або любителів понтів, мабуть)) Це дуже вдале поєднання комфорту, стилю, якості, динаміки та внутрінньої ергономіки. Проїхав 18+К км і на подумці лише задовлення від того, що вибір зупинив саме на цьому авто.

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсудить отзыв про Toyota Camry 2021

Wert  

гостре кермо? ЛФП як у 2008? Та ти звиздун однако

+1ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация

Другие отзывы владельцев
Toyota Camry

Вячеслав
Украина, Одесса
11.11.2022

Не мог на написать отзыв, несмотря на популярность модели, отзыв будет без розовых пони…. Камри бензин рестайлинг. Премиум комплектация. Самый главные выводы за год владения авто это то что: 1. читать отзыв

Дмитрий
Россия, Ростов-на-Дону
04.05.2020

Обзор новой Камри под другим углом. С выходом новой Тойоты Camry поколения XV70 многие друзья и коллеги стали в один голос нахваливать новинку, иногда даже забывая про объективность. В этой связи м читать отзыв

Автобазар InfoCar.ua

Продажа б/у Toyota Camry

Toyota Camry 2021 Toyota Camry 21900$ 2021