Відгук Toyota Camry 2018 2.5 бензин автоматична

Mykola

03.02.2019

Рік, пробіг: 2018, 958 км
Компл.: Comfort

Витрата пального по місту: 10.8 л/100км, по трасі: 9.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Кемрі у базі, комфорт.

Спробую описати ті питання, які у мене виникли при виборі авто і на які я не зміг знайти відповідь в інтернеті та youtube.

1. Кліренс. На авто не ставив захист двигуна і бризговики. Кліренсу на 80% вистачає для Києва і області.
2. Габарити. Завдяки камері і датчикам, проблем при паркуванні і маневруванні - немає. Єдине, при підїзді передом до перешкоди треба бути обачним, передні датчики бачать лише по бокам.
3. Динаміка. Вистачає для спокійних не темпераментних людей. Якщо любите "поотжигать" - Кемрі не ваш варіант. Вона може, але це не її стихія. Машина споживає 10-11 літрів у міському режимі зимою.
4. Розмір дисків в базі. Нормальні. Машина виглядає класно і пропорційно.
5. Тканина якісна, виглядає дорого.
6. Комфорт посадки - комфортно. Сидиш як дядько.
7. Шум - гарна шумоізоляція.
8. Поки що не відчув, що там Тойота змінила у задній підвісці. Їздить так само, як і 40вка, але тихіша в салоні і трохи динамічніша.
9. Слабенька мультимедія - фактично, у вас в автомобілі є дорога блютуз-колонка. Немає карплею, крива прошивка (половина слів - українською, інша - російською), не може читати половину контактів із телефону.
10. Оптика - на десятку! Світить дуже класно, все видно.
11. Колір - не шкодую, що не взяв чорну. Мені здається, мода на чорні кемрі Слава Богу вже проходить.
12. Дуже класно працює клімат.
13. Ціна - 26к за базу у Січні 2019 за машину 2018 р.в.

1. Дизайн.
2. Співвідношення ціна/якість.

1. Слабка мультимедія.
2. Великі витрати пального.

Порада покупцеві: 1. Беріть "комфорт". 2. Не беріть чорний колір. 3. Ставте решітку радіатора.

Обговорити відгук про Toyota Camry 2018

Wert

Чорний рулить)))

Назар
Россия, Уфа
04.05.2018

Здравствуйте автолюбители, хочу написать маленький отзыв, о новой Camry. Машину купили 15.04.2018г. Доплату сделал в начале февраля самым первым, не только в Башкирии, но и в России, наверное. Машину читати відгук

VV
04.07.2018

Помогу определиться тем, кто колеблется. Приобретена машина в июне 2018-го года. До этого были седаны VAG, сравнивать буду с ними, хотя с предыдущими поколениями Camry также знаком. Хочу отметить, что читати відгук

Продаж б/у Toyota Camry

Toyota Camry 2019 Toyota Camry 18900$ 2019