Відгук Suzuki SX4 2018 1.6 бензин механічна

10.10.2018

Рік, пробіг: 2018, 2.000 км
КПП, привід: мех., повний
Компл.: GL ALLGRIP

Витрата пального по місту: 7.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Машина куплена в салоне (в Харькове) полтора месяца назад.

Сразу же на трассе стало заметно, что шумоизоляция не очень - достаточно сильно слышно шум от шин. При этом двигатель становится слышно только на высоких оборотах, на холостых его не слышно вообще.

Также подвеску нельзя назвать мягкой и комфортной - у Дастера она мягче. Мелкие неровности на асфальте и крупные на грунтовке SX4 глотает без проблем, удары получаются только от крупных ям на асфальте. Зато машина хорошо стоит на дороге, не раскачивается и не кренится в поворотах, как Дастер.

Динамика с атмосферным движком 1.6 не гоночная, но вполне приемлемая, что в городе, что на трассе. Передачи (5-ступенчатая механика) достаточно длинные и на скорости 120-130 еще есть куда крутить движок. Если машина с полным приводом (как у меня) на переключателе режимов трансмиссии есть режим SPORT, в котором двигатель крутит еще лучше (я так понимаю, переключается прошивка блока управления двигателем) и момент распределяется на все колеса - ощущение такое, что машине вкололи допинг или включилась турбина (которой на самом деле нет).

Дорожный просвет на заводской резине 18 см (честный), но нос торчит довольно далеко и иногда чиркает по земле в крупных ямах. В остальном проходимость неплохая, пока проверено только на песке и грунтовках. При том, что машина выглядит мелкой (как старый Кашкай), внутри достаточно много места как в салоне, так и в багажнике.

Сиденья удобные, достаточно мягкие, регулируются в очень большом диапазоне. Отличный обзор как вперед и в стороны, так и назад (в задней стойке есть маленькое окошко, помогает при выезде задом из ряда на парковке). Печка и кондиционер дуют отлично, но есть один косячок - на центрельных передних воздуховодах нет крутилок регулировки и их нельзя полностью перекрыть.

И плавно переходим к другим косякам:

- на неровностях торохтит правая решетка (для динамика) в верхней части передней панели;
- щелкает (хрустит) внутренняя ручка правой передней двери;
- постоянно отщелкивается одна из перегородок в багажнике;
- после снятия декоративных колпаков (на второй день после покупки) обнаружил ржавчину на всех ступицах колес (вокруг центральной гайки);
- передачи (особенно задняя) не всегда включаются четко (на Дастере с этим еще хуже).

В общем, пока по машине все. В целом - радует. После Шкоды Рапид.

- экономичность;
- компактность снаружи и вместительность внутри;
- хорошая эргономичность (все на своих местах);
- удобная посадка и высадка из машины;
- хорошие удобные сиденья;
- хороший обзор;
- хорошая управляемость;
- хорошая динамика;
- хорошая проходимость;
- обвес из некрашеного пластика на дверях и порогах;
- хороший обогрев и охлаждение салона кондиционером;
- в боксе подлокотника есть USB, позволяет слушать музыку с флешки или телефона и одновременно заряжать его.

- не самый малый радиус разворота;
- не самая лучшая шумоизоляция;
- не самая комфортная подвеска;
- не самое четкое переключение передач;
- не самая лучшая звуковая система;
- бибикалка - вообще отстой :)
- слабый ближний свет галогенных фар.

Порада покупцеві: Сравнивайте с Дастером и Кашкаем - это самые близкие конкуренты и по цене и по характеристикам. Ну и с Витарой само собой. ИМХО, если не нужен полный привод - выгоднее Витара, если нужен - SX4. Обе эти машины (как и Кашкай) больше для города, в отличие от Дастера, который больше для сел, очень плохих дорог и бездорожья.

Обговорити відгук про Suzuki SX4 2018

Василь К

Все по ділу написано, особливо в плюсах і мінусах, приємно читари реальний, правдивий та адекватний відгуку, а по тексту маю лише кілька скажемо так фраз:
1. Витрата 7 по місту - майже фантастика, навіть виробник пише 7,4, по факту 7,7-8,2 в середньому, скажемо так 8 можлива. Реагує на якість пального, що трохи дивно для атмосферника. але є таке.
2. Кліренс - там справжніх 16 і то біда тої машини. 18 там може і є місцями, але реальність в найнижчій точці 16. А якщо повний привід і захист заднього редуктора то з жахом можна побачити що найнижча точка взаді під редуктором, а не спереду і коли вже передом проїхав задом можна черканути перешкоду. (До речі реальний кліренс є в Что по чем від інфокару гляньте). Плюс велике присідання авто при навантаженні, робить той кліренс ще печальнішим.
3. Косяки. Основний косяк того авто - це якість збірки салону. В вас 2 тис, а ще за тис.5 там буде все скрпіти, репіти, і т.п. Тому тут мабуть лише повністю обезшумка та й то не знаю чи допоможе.
але в тому класі для міста все рівно мабуть найкращий варіант в цій комплектації. До речі як альтернативу їй розглядав якраз рапід. Чого з нього пересіли?

Василь К,
1. Бортовий комп показує 7.0. Заміри кількісті залитих на АЗС літрів та пройдених кілометрів - приблизно ту ж цифру. Може же просто тому, що пробок у нас немає і їзжу я у досить спокійному ритмі.
2. Кліренс міряв дерев'яним цурбаком, який видпиляв по рулетці. На порожній машині. Під лонжероном, глушаком і заднім редуктором наміряв 18, у інших місцях - більше. Захист не ставив - поки що не бачу сенсу.

З Рапіда пересів тому, що на ньому неможливо було їздити - душу просто витрясало на ямах. На зимній гумі було трохи легше, але часто доводилося копати дорогу лопатою (кліренс 14 см) - машина сідала на пузо у колії від жигулів. Плюс часто їздимо на природу - там Рапід просто безпорадний.

А SX4 поки що на висоті - підвіска набагато комфортніша, ніде не застряг і тільки пару разів чиркнув носом.

Василь К

Vadim Vitkovsky, Ех, то Ви можете майстер класи проводити як вкластися в розхід менше ніж каже завод, цікаво.
Кліренс - ну мабуть в інфокару рулетка була погана, в них більше 16 см. ніяк не виходило по центрі. В мене також більше не ваиходить, хоча машинка аналогічна, правда в мене то під захистом а вних то з одимн пасажиром. Ну якщо там від одного пасажира авто присідає на 2 см., то це також сумно, а воно там так і є.

trtrtr

дякую за цікаві відгуки. У мене Suzuki New SX4, куплений в лютому 2018 (автомат, 1,6 л.). На початку експлуатації середня витрата палива була 7,8 л на 100 км. у змішаному режимі (десь порівну їзда по Києву і міжміська). Потім на 3800 км пробігу привіз машину в салон на планове ТО (вони його пропонують на 1000 км, але я приїхав на 3800). Під час ТО змінили масло. Не знаю, чи пов'язана подальша проблема з ТО, але після того в мене почали зростати витрати палива і досягли 8,9 у змішаному режимі (але більше 60% пробігу - заміський цикл). На 13000 км пробігу знову приїхав у салон. Масло змінили і для перевірки обнулили лічильник витрати палива. Після того проїхав ще 2000 км (60% по Києву) і витрати ще гірші - зараз 10,2 л на 100 км (і це ще морози не почалися). Не хочу безпідставно звинувачувати салон, але збіг стрибка у витраті з ТО дуже помітний. Вони стверджують, що масло заливали типове, яке заливають усім. Не можу зрозуміти в чому проблема. Дехто говорить, що причина може бути в високій швидкості заміської їзди - понад 130 км/год. Зараз за такої швидкості виходить під 9 л/100 км. Мені здається, однаково неадекватно. Як ви оцінюєте таку витрату палива порівняно зі своїм досвідом? Дякую!

Василь К

trtrtr, На жаль в мене механіка, як і в автора, то в нас трохи інша історія. Також був на 0 ТО. після нього нічого не змінилося. але витрата в мене навіть залежить від маршруту в місті. Є більш довший маршрут (25 кілометрів) вулицями де їзда наполовину наближена до траси (прямі довгі магістральні вулиці) і тоді в мене по місту стандартно 7.7л., а коли їзджу малий маршрут (8 км) та ще й через центр то тут як не крути, а біля 9 л. виходить. На тарсі по одному і тому ж маршруту на жаль також по різному, але менше 5,7 не було, а середньостатистична 6,6.
Ще спробуйте поексперементувати з різним пальним - по моїм спостереженням попри всеядний атмосферник, авто дуже реагує на якість бензину, що не відчутня в тязі. але дуже відчутно в витраті палива.
Але тут було б добре почути думку інших на автоматі.

Atoll3000

Прошлой осенью присматривался к этому агрегату. Ну не понравилась мне внутри ни торпеда (убогая!), ни качество сборки и сама дубовая пластмасса, ни оббивка сидений. Не купил! И правильно сделал - мой выбор (не реклама!) Форд Куга. Чуть больше денег, но это уже другой уровень!

Василь К

Atoll3000, рівень інший, проблеми інші ну і саме головне - дуже інші гроші, особливо за повнопривідний. Та й за монопривід там різниця біля 80 тис. грн.

Atoll3000, Смотря с чем сравнивать. Сама торпеда по функционалу не хуже, чем в Шкоде, качество сборки хуже - это да, пластмасса дубовая и там и там, оббивка сидений лучше в Сузуки.

Кугу я к покупке не рассматривал, т.к. за полный привод там требуют такие невменяемые деньги, за которые можно купить гораздо более приятный (для меня лично) Кашкай или даже Икстрейл.

svetik
02.04.2018

Пересели с рено логан (13го года) неделю назад. Прошли 500 км. Глобальные выводы делать конечно рано, но машина так нравится, что из-за руля вылезать не хочется)) Ямы просто глотает. В салоне тишина ( читати відгук

05.05.2018

Авто куплено 03.05.2018 в салоне. На сегодня пробег 110 км.:) До этого ездил на машине Хюндай И20 2013 года выпуска, брал ее в автосалоне, отслужила она мне верой и правдой 5 лет. Продал. Буду срав читати відгук

Продаж б/у Suzuki SX4

Suzuki SX4 2012 Suzuki SX4 8199$ 2012