Відгук Skoda Octavia 2012 1.6 бензин механічна

Skoda Octavia

Рік, пробіг: 2012, 12.500 км
Компл.: амбієнт
Кузов: ліфтбек, 5 дв.

До покупки октавії а5, мав із шкод фабію, румстер І ОКТАВІЮ ТУР 1.6 тому із вибором нового авто невагався взагалі. До вибору двигуна так само, зупинив свій вибір на провіреному часом та експлуатацією тура 1.6 за 5 років і 88тис. пробігу без жодних прпоблем. Авто подобається повністю, якісні матеріали салона, чітке ілегке вмикання швидкостей, просторий та зручний салон, велике багажне відділення, відмінна ходовка добре підходить для наших вбитих доріг, та добре тримає дорогу на швидкостях. Двигуна мені вистачає він надій ний і вміру економний біля 7л на 100км. Світло в октавії достатньо хороше у любу погоду добре освітлює дорогу. Тормоза також хороші далеко не легке авто можна сказати вкопується. Що стосується зовнішності то особисто мені подобається я не жалію що потратив своїї гроші на октавію. Це особиста точка зору.

перечислені можливо не всі.

можливі проблеми після встоновлення ксенону. з часом може вийти блок комфорту.

Порада покупцеві: Купувати однозначно.

Обговорити відгук про Skoda Octavia A5 2012

D-2000

Если свет и так хорош зачем ксенон?

vya4ek

света много не бывает!

ксенон лучше с завода, а то наши кулибины ставят так ксенон что блок точно может полететь

Skoda Octavia

Украина, Херсон
21.07.2012

Купил месяц назад октаху белого цвета 1.6 MPI MT Ambition + доп. опции, в итоге 168000 тис. грн. + 4500 (защита двигателя, сигналка, тонировка, динамики в задние двери) + 4700 оформление в МРЕО. До эт читати відгук

Бразилия, г. Рио-де-Жанейро
03.08.2012

Автомобиль 1.6 МРІ только обкатывается. Прошел первые свои четыреста километров. Писать о чем-либо еще очень-очень рано. Но уже сразу порадовал расход топлива. За свою тридцатипятилетнюю автомобильную читати відгук

Продаж б/у Skoda Octavia

Skoda Octavia 2014 Skoda Octavia 9200$ 2014