Відгук Skoda Kodiaq 2021 2.0 turbo бензин автоматична

15.01.2023

Рік, пробіг: 2021, 10.000 км
Двигун: 2.0 turbo бензин
Компл.: Style

Витрата пального по місту: 11.0 л/100км, по трасі: 8.0 л/100км, середній: 9.2 л/100км

Купував машину трохи більше року назад. Замовляв у дилера, чекав 5 місяців. Комплектація стайл, досить непогана але дивує, що в авто під мільйон гривень на той час не було камери заднього огляду (доставив дилер).

З допів замовляв собі цифрову приборну панель, та асистент паркування, яким не користуюсь, хоча за його рахунок з боку крил стоять ще датчики паркування, які значно полегшують маневрування з боків.

В цілому авто подобається, як на мене - оптимально компромісне рішення між великим сімейним авто та тим, на якому можно їхати самому та отримувати задоволення. Дизайн інтер'єру та екстер'єру - лаконічний, нічого зайвого, все на своїх місцях. Машина не має дешевих комплектацій, бо вже базова буде з повним приводом та на автоматі.

Салон навіть найдорожчої комплектації лаурін не дає ефекту "лакшері" автомобілю, як в лексусі або Вольво, чи навіть популярної mazda cx-5.

На ходу авто дуже зібране та пристойно керується, робота робота взагалі дуже подобається. Іноді думаю, що треба було брати максимальну комплектацію лаурін, а так дуже задоволений.

Великий розмір.
Пристойна динаміка та керованість.
Витриманий дизайн.
Витрата пального.

Дорогий.
Друже дорогі допи, якщо вони поза комплектацією.
Трохи архаїчний салон.
Доплата за колір 400-600 у.о.
Шумноватий двигун.

Порада покупцеві: Попереднє дофейсліфтовий був дуже популярний, то цей теж можна брати. Значно більше тігуана, та дешевше. Гарний сімейний авто.

Обговорити відгук про Skoda Kodiaq 2021

Иван Zander

Теж купив авто перед війною. Приєднуюсь до всього вище сказаного. Автівка мені подобаєтся. Проїхав вже 15 000 км.
Але хотів ще добавити таке.
В мене доплата за колір була не 400-600 евро, а всі 1100 :-)
І ще витрата пального трохи засмутило. Саме меньше по трасі було 5,5 л ( швидкість 100 км-год) А так траса це 6-7 л. По місту без корок це 7-8 л., а ось переїзди на короткі відстані ( від дома до роботу у мене 4 км) то взагалі 10-12 літрів на 100 км (( Також трішки жре оливу, два рази вже доливав.

Иван Zander, то ви ,мабуть,щасливий власник червонного екземпляру. Теж хотів,але зажав грошей

Иван Zander

В28, Так і є - червона)))
Я ще на першому ТО поміняв рамку решотки радіатора на чьорну, то взагалі бомба виглядає.

San72

Салон непогано виглядає в комплектації СпортЛайв. За два роки експлуатації авто тільки радує.

Антони
Россия, Адлер
22.03.2021

Может быть кому-то будут интересны мои впечатления от первых сотен км на Шкоде Кодиак после Ниссан X-Trail T32 с передним приводом 2015 года. Так вот некоторые мои наблюдения, которые могут кому-то по читати відгук

22.02.2020

Выбрал автомобиль в максимальной комплектации L&K, цветом Race Blue ну и дополнительно добавил еще пару опций. Внешний вид просто бомба. Светлый кожаный салон тоже отлично смотрится. Единствен читати відгук

Продаж б/у Skoda

Skoda Yeti 2014 Skoda Yeti 11900$ 2014