Відгук Renault Trafic 2010 2.0 turbo дизель механічна

Renault Trafic Fourgon
Renault Trafic

Рік, пробіг: 2010, 200 км
Кузов: фургон, 4 дв.

Витрата пального по місту: 9.0 л/100км, по трасі: 7.5 л/100км, середній: 8.5 л/100км

Рено трафік 2.0 мотор 2010 року випуску (4 роки) за 10700 дол грузовік(білий без вікон) мені пригнали з Німеччини. Мені тоді було 24 роки проїздив я на ній 10 років і ще їжджу ще не продаю але думаю бо ціна притримується тобто ще можна нормально продать.

Тепер хочу розказати про свій досвід, машиною я довольний (в день їжджу не багато км 40):

- думаю пишуть хороші отзиви ті хто купив машину в хорошому стані;
- якщо машина не гружона то жорстка якщо пригрузиш то саме то;
- машина такий бус і її ходова буде служить по асвальті трасі;
- для грузоперевезень мощі і схорості вполне хватає;
- форсунки і топлівний-солярка має бути вог чи окко;
- масло треба лить elf 5w30 фултеч для сажового;
- заміна форсунок колись стукне по кармані;
- заміна цепа потім требазамінить;
- по стіклі вода затікає в капот. Металічні планку де дворники треба посадить на герметик. Вода попадають в 2.0 на форсунки буде. Купили машину і сразу зробіть - 7 літрів масла точно не пам'ятаю при заміні. На дальняк трохи.....

Якщо купляєте таку машину то в хорошому стані тоді да бо це Рено а то не Мерседес спрінтер. Бов брата спрінтер то я бачу різрицю. Але рено якщо ви купили і вона ще не вижата є ресурс то то машина вєщ. Тобто я довольний я їжджу нароботу но і по роботі км 40 вдень. Якщо їй дать доброго дрозда кожний день то спрінтер треба він Мерседес)))

Обговорити відгук про Renault Trafic Fourgon 2010

Renault Trafic

29.03.2011

Купил месяц назад в Питере в автосалоне "Автопродикс" новый, дополнительно: печь в салоне, кондиционер.штатная сигнализация и ключ с тремя кнопками.Короткая база, серый металлик, бензин, салон читати відгук

Иван
Украина, Евпатория
01.12.2012

Здравствуйте уважаемые читатели, мой первый отзыв, пригнал грузовым рено трафик из франции для себя, авто очень порадовало расходом топлива до 7л на 100км, при этом сохраняется прекрасная динамика и т читати відгук

Продаж б/у Renault Trafic

Renault Trafic 2010 Renault Trafic 8500$ 2010