Отзыв Renault Sandero 2019 0.9 turbo бензин на механике

Renault Sandero

Год, пробег: 2019, 7.000 км
Двигатель: 0.9 turbo бензин
Компл.: База

Расход топлива в городе: 6.7 л/100км, по трассе: 5.5 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Всім привіт. Довго чекав на покупку нового автомобіля, фінанси... До Сандеро 11 років від'їздив на 99-ці, до того рік на Таврії. Бюджет завжди був невеликий, орієнтувався на купівлю у кредит. Китайців не хотів категорично, не лежить душа. Спочатку хотів Равон Р4 - типу Дженерал моторс, добра ціна. Але коли вони пропали на всіх ринках СНД, подумав що краще шукати авто більш поширене. Після довгих обзорів, відгуків зупинився на Рено сімецства Логан/Сандеро. Як бби там не було, протягом багатьох років вони надійно експлуатуються без особливих проблем.

Спочатку зупинився на Сандеро, але коли посидів в салоні Сандеро і Степвея, вибір був зроблений однозначний. Я не гонщик, їжджу спокійно і з дотриманям правил, тому після 99-ки літровий Степвей виглядав добрим варіантом. Проїхавши майже 7000 км не пожалів про свій вибір.

В порівнянні з 99-ою, яку я досі вважаю непоганою машиною і поважаю її, небо і земля. Маю можливість порівняти із Авео, Меган 2014, то Степвей нічим не гірше. Націлювався на бюджетний сегмент, тому соплі про твердий пластик (після Лади :) ) і ще на якусь там фігню проливати не стану.

Автомобіль комфортний навіть для 5 пасажирів. їде для моїх потреб чудово, не відчуваю нестачі потужності ніколи. Обкатка проходила на трасі Львів-Стрий, їздили на відпочинок в Одесу, в Закарпаття, їздили по Угорщині. На Одеській трасі 130-150 їхала без проблем, але восновному я їхав 110-120 - це взагалі ідеальний режим, запас потужності ще є, обороти 2500-2800 (на Ладі було вже поза 3000). В салоні досить комфортно, не дуже шумно, вперше почув, що діти виробляють в салоні, а то в Ладі з відкритими вікнами свою жінку біля себе погано чув, а діти взагалі мали кричати, щоб їх почули. Кондюк свою роботу виконує добре, в дальній дорозі більше 2 швидкості і не включаю - всім комфортно. Підвіска хороша, енергоємка, правда Львівська бруківка з її карявою установко ушатає будь-яку машину, і ями деякі ловив такі, що трохи відчувалост по корпусу, але то раз або два. Багажник при поїздці на море вмістив все: сумку велику, пляжну із пляжними прибамбасами, 2 палети види, два палети сочків для дітей, матрас (правда здутий :) ), волейбольний мяч, 10кг картоплі, штатна сумка з аварійними принадами. Автомобільний тен правда вже пішов у салон синові під ноги. Чудово їхали, без особливого напрягу. На дорогу в 840 км пішло 47л бензину.

В загалі я цим автомобілем задоволений. Я знав що беру, і отримав мабуть трохи більше, ніж розраховува. Це нормальний автомобіль, без особливих викрутасів, але він дає все необхідне, що в дорозв треба - везе з комфортом. Досить вмісткий салон, особливо після Ладаи, це відчули всі пасажири. Крісля зручні. У мене проблеми зі спиною, то коли їхали на море на Ладі, ми зупинялись, щоб трохи розімяти спину. Зараз - тільки для заправки і туалету. Мене все влаштовує, якщо дивитись на все тверезо, то вибір зробив добрий.

Досить комфртний, не пропонує більше, ніж може дати, вмісткий салон, збалансована підвіска.

Із недоліків для себе можу визначити:

1. не вистачає регулювання паска безпеки по висоті. Він встановлений трошки вище, ніж було в Ладі і тому натирає трохи шию.

2. Задня дверка має досить гострий кут. Коли не сильно відкриваєш і вона пружинить назад можна доьряче отримати по голові. Я вже 2 рази отримав по щелепі.

3. На Львівській бруківці зявляється скрип у правій стойці. Схожа ситуація зявлялась на розбитій дорозі типі "пральна дошка". Буде ТО, подивимось.

Совет покупателю: Хороше авто за свою ціну, дешевше тільки деякі Китайці. ВАЗ дорожчий і не факт що кращий. Я від нього отримав все, що мені на сьогоднішній день треба, мене влаштовує все. Хто думає брати - беріть сміливо.

Через 7 мес. и 21 дней Александр дописал: І знову доброго дня! Ось і проскочив 15000 км, пройшов перше ТО. І... все. Тобто все добре :). Автомобиль без проблем, без глюків. Їде добре, тихенько, передачі переключаються нормально. По Львівській бруківці звичайно щось там погримить трохи, але це не тільки в мене таке, так що... Підвіска справляється із своїм завданням, кліренс теж. Трошки жорсткіше ніж на Логані (їздив в таксі) але зовсім не критично. Нормальна комфортна їзда. В принципі думав що писати, а писати в принципі нема що - все добре, все працює. Якісь мєлочі - не знаю, вже можливо і не помічаю. Питання чи купив би її ще раз - так, купив би. Мене все власштовує і це добре. І вам всім добра і здоров'я.

Обсудить отзыв про Renault Sandero Stepway 2019

Василь К

Якесь агресивне авто:
пасок трохи натирає шию - страшно подумати що буде при ДТП))
дверка б'є по щелепі)))

Василь К, Авто лагідне і приємне . Є ці нюанси, треба ще трохи часу щоб звикнути. Вихід можна знайти в буль-якій ситуації, ці зауваження мають місце, але вони не критичні.

Gerich

Чому не розглядали дизельний варіант? Трішки дорожче але економніший двигун і МКП 6 ступінчата...

Gerich, Дизель не хочу в принципі, не можу пояснити - просто не хочу. Я не багато наїзжаю протягом року (не завжди виходить 10000 км) тому дизель мені не підходить.

Sanyi, І до речі МКП 5 ступінчата наразі в дизеля.

Gerich

Дякую за відповідь. Передивився комплектаціїї Сандеро Степвей на інфокарі - там вказано 6 ступінчата

Gerich, Так, але по факту 5. Просто в салоні дивився, та і багато хто купив пишуть про 5 ступінчату. Десь воно в проекті є, що має бути 6, але ще не втілено. До речі Аналогічні Дачії за кордоном теж мають 5-ступінчату.

Voldemar Prizva

А яка витрата по місту? Дивлюся на логан мцв з 0.9.

Розхід зараз з пробками 6,7-7,2 ,залежить від пробок, манери їзди. Це з кондюком.

Sanyi, В травні було 6,2.

Gerich

Як на місці водія? Не замало місця по ширині? Може якось не коректно пишу, але сівши після ланоса в логан (приміряти по собі авто), якось трохи ліва нога впирається в ручку і взагалі здається вузькувато... Дякую.

Gerich, Ви знаєте, в салоні спочатку сіли в Степвей. Ну після Лади звичайно сподобалось все. Місця що спереду, що с заду вдосталь (мій ріст 174см). Але я ще думав про просту Сандеро, якої на той момент не було. Нам запропонували сісти в Логан. Після 2 хвилин я категорично відмовився від Логана і Сандеро, купив Степвей. Для мене місця вистачае, підрегулював собі, щоб було все зручно. Ногам нічого не мішає, дуже подобається місце для лівої стопи, в далекій дорозі просто спасіння. Мені дуже зручно.

Ябадабаду

Sanyi, а чим авто відрізняються в салоні? Вони ж начеб-то ідентичні?

Уважний

Машина ок, але про дві палєти води в багажнику це ти, Сашко, пизданув уже, думаю..

Уважний, Ні, не звізданув. Так іє. І з Метро постійно після закупів все вміщається: 2 повні сині метровськи сумки (хто знає), пакет метровський, 2 палета мінералки, ящик молока, і окремо там капуста, фрукти, пару пляшок олії. Все нормально розміщується.

Sanyi, Я б не був проти, якщо багажник був трохи більше, але я думав, що він буде трохи менше. В принципі він досить зручний і вмісткий. Принаймні про додатковий бокс на дах не задумуюсь, не маю такої потреби.

Gigabyte7

Уважний, возможно автор имел ввиду две упаковки, потому как даже одна палета воды не поместится, размеры же у её обычно 80*120 см.

Gigabyte7, Ну, в магазине продают как палет. Да, можна назвать и упаковка - это 6-9 бутылок по 1,5 л, в зависимости от бренда . Всё-таки это легковушка а не грузовик. Игра слов... Но приписывать возможности никто не будет

І знову доброго дня! Ось і проскочив 15000 км, пройшов перше ТО. І... все. Тобто все добре . Автомобиль без проблем, без глюків. Їде добре, тихенько, передачі переключаються нормально. По Львівській бруківці звичайно щось там погримить трохи, але це не тільки в мене таке, так що... Підвіска справляється із своїм завданням, кліренс теж. Трошки жорсткіше ніж на Логані (їздив в таксі) але зовсім не критично. Нормальна комфортна їзда. В принципі думав що писати, а писати в принципі нема що - все добре, все працює. Якісь мєлочі - не знаю, вже можливо і не помічаю. Питання чи купив би її ще раз - так, купив би. Мене все власштовує і це добре. І вам всім добра і здоров'я.