Отзыв Renault Sandero 2019 1.5 turbo дизель на механике

Renault Sandero Stepway
Renault Sandero

Год, пробег: 2019, 3.600 км
Компл.: Zen

Расход топлива в городе: 4.9 л/100км, по трассе: 4.6 л/100км, средний: 4.8 л/100км

Вибір.

Я шукав невелике авто для поганого асфальту і сільської грунтовки. Мені не дуже потрібен був просторий задній ряд, тому що в мене немає дітей. Теж саме стосувалося багажника. Формат хетча чудово підходив. Планував придбати авто з пробігом. Проте варіанти, що з'являлися, відкидалися через непрозору історію експлуатації. Просто не щастило мабуть. А ще, мене завжди напруживало витрачати купу грошей на гарне авто, а потім вбивати його на київських чи регіональних дорогах. Маємо те що маємо.

Тому Степвей!

- невеликий хетч - нормальна керованість, легко паркуватись;
- підвіска Логана - чудово поглинає ями, кришки люків;
- перевірений дизель - добре їде і економить;
- вигляд - як на мене, чудовий дизайн, правильні прості лінії кузова;
- оснащення - є майже все необхідне за адекватні гроші.
- салон - примітив, жорсткий бюджет. Але руль та приборна панель чудові!

Можливо більш раціонально придбати Логан. Але він занадто нудний для мене.

Якщо б не акція "Заощаджуй. Купуй нове" я б ще дивився Б/В авто. Але не тяжкий кредит без обов'язкового каско (!) мене переконав.

Експлуатація.

На даний момент пробіг 3600 км.Була одна неприємність - кондиціонер припинив охолоджувати. Їздив на сервіс (Голосіївський), - десь витік хладагент. Все виправили безкоштовно, все працює.

Києвом їздити саме задоволення. Авто радісно стрибає по буграм, але зберігає керованість і гальма. В селі дощем розмило вулицю - пофіг, ніде не чипляє. Двигун тягне добре, хоча я поки стримую оберти.

Сидіння нормальні. Можливо під час міжміських подорожей бажано придбати упор для спини, бо мені не вистачає, втомлююсь трохи. Чудовий руль! Приємний на дотик (в мене шкіра) і зручний розмір.

Люди, які їздили на задньому ряду кажуть що їм нормально. Навмисно перепитував декілька разів.

- невибагливий для поганих доріг хетч.
- гарний вигляд.
- приємний руль.
- доступність дизеля.
- загальна ціна авто та опцій.

- бюджетний салон.
- шумоізоляція.
- ручки дверей типу "пелюстки".

Совет покупателю: Якщо поки немає дітей і ви за комплекцією середня людина, то варто придивитися.

Через 1 мес. и 18 дней Алексей дописал: Споживання пального на трасі за швидкості 110 км/год складає 5,0 л./100 км з кліматом. Це більше ніж було вказано ваще, але тоді я їздив 90 км/год без клімата.

Обсудить отзыв про Renault Sandero Stepway 2019

Василь К

Мабуть в тому бюджеті одна з кращих пропозицій

Makes

Отличный новый автомобиль за эти деньги.

777Александр777

Манагерами чёт повеяло

Василь К

777Александр777, та ні, не думаю. таки трохи вказано на недоліки авто, як от "Мені не дуже потрібен був просторий задній ряд, тому що в мене немає дітей. Теж саме стосувалося багажника. Формат хетча чудово підходив".
Так що думаю таки реаліст)))

Еленка78

У меня по трассе 6 вышло. Скорость 110-120((
Заявленные 4 литра/100 км брехня.
И открывать бензобак ключём а багажник снаружи руками, а не так, как в нормальных машинах + то жуть и кошмар.

-2ОТВЕТИТЬ
Andrii Vovk

У мене змішаний 5.1 на 27 000 пробігу. Спокійний стиль водіння, в пробках не стою, більше 100 нема де їздити.
"Заявленные 4 литра/100 км брехня." Це дійсно так.
Такий от мотор,- за швидкість треба платити.
Але я ним задоволений.
40-60 км/год = 3.2 - 4 литра/100 км на бортовому компютері.
60-90 км/год = 4 - 5.
90-110 км/год = 5 - 5.7
110-120 км/год = 5.7 - 6,3
Якщо по місту тільки їздити (+ клімат чи обігрів), то і 7 і навіть 8 може бути. На гірських перевалах(серпантинах), наприклад коли доводиться з 5 передачі на 4 чи навіть 3 перключатись на бортовому може і 12-13л показуватись на ті 5 -10 хвилин. Зазвичай машина загружена 2 дорослі 2 дітей + повний багажник.

Renault Sandero

Xena
Украина, Бровары
30.06.2019

Машина для езды по трассе и почти-бездорожью. В пробках по городу даже водителя укачивает. ИМХО. Прекрасное соотношение цена/качество в пользу качества. Радует возможность бесплатного онлайн о читать отзыв

Украина, Львов
15.08.2019

Всім привіт. Довго чекав на покупку нового автомобіля, фінанси... До Сандеро 11 років від'їздив на 99-ці, до того рік на Таврії. Бюджет завжди був невеликий, орієнтувався на купівлю у кредит. Китайців читать отзыв

Продажа б/у Renault Sandero

Renault Sandero 2017 Renault Sandero 9500$ 2017