Відгуки про Renault Megane 2010

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Renault Megane виготовлених в 2010 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Megane інших років виготовлення, наприклад в 2009 році або в 2011 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (3 відгуків)
Maryna Nazaruk
Maryna Nazaruk

2.0 бензин, AT
2010, 120км
+5 / -4 Renault Megane 2010

Езжу на автомобиле уже более 5 лет. Ни разу меня не подвел! И зимой в -30 и летом в +30. Юркая, динамичная. По нашим дорогам ходовая себя зарекомендовала отлично! За все время менялись только расходники. 2.0 ей вполне хватает, мягкая и удобная, особенно на длинные расстояния. На ямах ничего не греми читать отзыв

danko1189
danko1189

Полтава
1.5 дизель, MT
2010, 97км
+11 / -0 Renault Megane 2010

Придбав даний автомобіль на початку липня, пригнаний з Іспанії, європеєць, на відміну від тих що поставляються в Україну з Туреччини, мій - чистокровний француз. Що можна сказати, за свої гроші, прекрасний автомобіль. Сильно не розганяв, максимум що розганявся - 156 км/год., авто дуже добре трим читать отзыв

Vladimir
Vladimir

Сорокино
1.6 бензин, MT
2010, 17.000км
+50 / -3 Renault Megane 2010

1.6 Механика, куплен в ноябре 2010 г. Машиной доволен практически полностью, но не без нюансов конечно. Первое о чем жалею, это что не взял комплектацию Комфорт =/ Когда брал казалось, что базы с головой (после Ваз 2108), а вот сейчас... Перед покупкой долго бегал по салонам, ездил на тест-драйв читать отзыв

нові відгуки про Megane 2010 року