Відгуки про Renault Megane 2011

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Renault Megane виготовлених в 2011 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Megane інших років виготовлення, наприклад в 2010 році або в 2012 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Monti
Monti

Ивано-Франковск
2.0 бензин, MT
2011, 20.000км
+9 / -2 Renault Megane 2011

Щаслививй власник з 2012 року, наїздив 20тис. При покупці вибирав з Октавії, Кіа Ріо, Мазди 3, Лансера. В салоні сів в меган і зрозумів шо це моє (був ше вибір між Флюенсом, але Меган виявився симпатичнішим). Мотор 2.0 прожерливий, дуже... при динамічній їзді на механіці зимою (в більшості тільки по читать отзыв

Феликс
Феликс

Прилуки
1.6 бензин, AT
2011, 10км
+107 / -4 Renault Megane 2011

Начну свой отзыв из первого знакомства. Когда стал вопрос о покупке новой машины, то мы разсматривали такие варианты: Nissan Note/Tida, Kia Ceed, Mitsubishi Lancer, Hundai i30. Совершенно случайно заехали в авто салон Рено. там нам сразу же предложили посмотреть новый меган 3, это была совершенно но читать отзыв

паша
паша
Ровно
1.6 бензин, MT
2011, 16.000км
+148 / -4 Renault Megane 2011

Машинка пойдет. Накатал с августа 2011 - 16000. Бензин смешанный цикл вышел на 8.2. Плюсов полно, за машинку не стыдно, все оглядываются... нравится;) движок 1,6 к к 10000 разогнался нормально, сначала конечно были опасения,что слабовата, но в процессе стала ОЧЕНЬ приемистая... на светофорах стараем читать отзыв

нові відгуки про Megane 2011 року