Відгук Renault Logan 2019 1.5 дизель механічна

Двигун:
1.5 дизель
Кузов:
седан, 4 дв.
Витрата пального по місту: 6.1 л/100км, по трасі: 4.0 л/100км, середній: 5.5 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

В цілому добре авто за свої гроші. На час написання відгуку проїхав 500 км. Салон має багато місця. Задні пасажири ногами в передні сідушки не впираються. По трасі гарно їде. Підвіска добре відпрацьовує всі нерівності. Здивувало наявність повнорозмірної запаски, також до запаски склав сумку і деяку хімію. Приємною несподіванкою був металевий захист двигуна.

Кондиціонер на роботу двигуна не впливає від слова зовсім. Двигун стає прийомистим після 2000 т. обертів.

Коли вибирав комплектацію однією з вимог була наявність електричного регулювання дзеркад задного огдяду.

По освітленню - ближній гарний, широко освітлює поїзджу частину.

Плюси та мінуси автомобіля

15 колеса! Великий багажник! Підігрів дзеркал заднього виду! наявність денних вогнів. Система допомоги при рушанні під гору.

Дешевий пластик. Двигуни бензинові просто шлак. Не відчиняється багажник з салону. Не підсвічується замок запалення.

Порада покупцеві

Якщо потрібне авто на кожен день то беріть не пошкодуєте!!!

Так Ні

Обговорити відгук про Renault Logan 2019

Ябадабаду

"Двигуни бензинові просто шлак", - як вам допомогло це зрозуміти користування дизелем?))

Raven

Не знаю зі зростом 1.81см. я сам за собою сісти не зміг місця було зовсім мало, у мене в попередній Альбеа було місця більше.