Відгук Renault Kadjar 2020 1.5 turbo дизель автоматична

Нетишин

03.07.2020

Рік, пробіг: 2020, 4.000 км
Компл.: intense

Витрата пального по місту: 5.5 л/100км, по трасі: 4.8 л/100км, середній: 5.0 л/100км

Дякуючи цьому сайту вибрав авто.Тому вирішив тут залишити свій відгук.

Вибір був між Нісан Кашкай, Сузукі SX4 і Рено Каджар.

Кашкай добротна машина, але по комфорту і особливо по витраті пального не виграв, до того ж і дорожчий. SX4 GLX1.4 файно їде, дешевший - але по комфорту, як на мене, програє.

Результат - після 3-х місяців їзди, 4000км, - авто зроблене для відпочинку, я їздив на ручці - тут автомат. При початку руху секунду думає а потім їде - це не сподобалось. А на дорозі - навіть її відсутності, машина каже не переживай, відпочивай я це зїм. 18ті колеса + підвіска і більшість дороги - відпочинок. Біля 140 проявляється шум. І 5л на 100км це реально.

Ложка дьогтю - появились скрипи в районі центральної консолі (біля КПП), в задній дверці теж цвіркун.

Є питання наскільки витримає покраска над лобовим стіклом-там невличкий наплив і воно піскоструїться

Комфорт.
Зовнішність машини.
5л на 100км.
Лед оптика-видно все.

Цвіркуни в салоні.
Багажник менше очікуваного.

Порада покупцеві: Машина вартує своїх грошей.
Можливо зробити шумоізоляцію.

Обговорити відгук про Renault Kadjar 2020

flusspferdchen

бачу що ви з Нетішина, 5.5л по місту - це там? переднім бампером нанерівностях не чіпляєтесь? голлвне світло - діоди? теж свого часу розглядав Каджар, але вирішив що 110 сил йому малувато буде

flusspferdchen, Все залежить від того ,що Вам потрібно.Я не гонщик ,машині потужності вистачає

Ser Gio

От стосовно скрипів - підтверджую. Я і сам колись дивився на Каджар, але коли проїхав тест на дилерській машині, в неї пробіг був 1500км, і так само скрипіло десь біля селектора кпп + сидіння на ямах теж скрипіло, як пружинне ліжко.

Wert

По Нетішину 5 л можливо. По обласним центрам- навряд чи

Wert, Так у нас пробок нема

LongGrey

Скрипит сочлинение серебристо-пластиковой окантовки и корпуса консоли в месте расположения переключателя АКПП.
Пытался смазать антискрипом - не помогает.
А вот сзади смазал места крепления шторки - скрип исчез. Уже как 4 месяца не скрипит.
Пусть это будет самым страшным недостатком авто.
С отзывом полностью согласен.

LongGrey,Я авто задоволений,цей срип чути тільки по нерівній дорозі

LongGrey

Vicctorrr, Точно. Особенно по брусчатке...

tonypm

Доброго дня! Як ця машина за динамікою, чи подобається вам? Наскільки малий багажник?

tonypm, При повністю загруженій машині,при швидкості 110,перед обгоном потрібно думати, розгін до 130 норм,але вибуху нема

Gregory
18.06.2021

Доброго дня. Ось нарешті і я вирішив поділитися своїми думками щодо цього рідкісного авто на наших дорогах. Незважаючи на його доволі високу популярність в Європі та, наприклад, в Білорусі, Kadjar так читати відгук

Роман
03.01.2020

Було потрібне авто для молодої сім'ї з двома малими дітьми. 95% часу я проводжу в Києві в режимі дім-робота, на вихідних - супермаркет і розваги. Ще 5% часу - це поїздки на далекі відстані по Україні. читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4600$ 2007