Відгуки про Renault Duster 2015

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Renault Duster виготовлених в 2015 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Duster інших років виготовлення, наприклад в 2014 році або в 2016 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Vladimir Kolesnikov
Vladimir Kolesnikov

2015, 8.000км
+14 / -0 Renault Duster 2015

Придбав новий з салону, комплектація EXPRESSION, тобто без зайвого електрично-комфортного обладнення. Проїхав 8000 км. Не відкривав капот після того як закрив його в салоні коли придбав. Єдина проблема яка вже з"явилася - не працює мікрофон для Bluetooth (чесно кажучи взагалі здивувався що  читать отзыв

Бердянск
2015, 5.000км
+4 / -0 Renault Duster 2015

Машина за свои деньги нормальная, но очень много минусов, я не знаю конечно может это мне так повезло, но это жесть. Первая проблем коррозия на стальных дисках за 40000 убились полностью, вторая проблема это бортовой компьютер, заправились и он перестал показывать как завис почти ну пустом баке т читать отзыв

Одесса
2015, 15.000км
+10 / -2 Renault Duster 2015

Проехал я на новом Дастере 15000, параллельно катаюсь на Таете Авенсис 2008 г.в. Общее впечатление от машины положительное, без учета мелких нюансов. На трассе тихий быстрый и мягкий, хотелось бы конечно еще более сильный двигатель и устойчивость на дороге. Дастер любит бездорожье однозначно, зиму п читать отзыв

нові відгуки про Duster 2015 року