Отзыв Ravon R2 2017 1.3 бензин с автоматом

Віталій
Ровно

07.10.2018

Год, пробег: 2017, 5.000 км

Расход топлива в городе: 8.4 л/100км, по трассе: 5.8 л/100км, средний: 7.1 л/100км

На сьогодні найдешевше авто. Непогана підвіска. За автомат говорили в оглядах, що старий. Іноді "забуває" включити відповідну передачу під гору чи при обгоні. Але коли включає, то втискаєшся у сидіння. Хороша комплектація. Панель приборів добре освітлена. Метал непоганий. 5 людей сідає, але тісновато. І підвіска реагує на вантаж. По трасі їхав з 4 людьми 140 км\г. Спостерігав по переду ще одного Равона Р2. Їхав дуже динамічно. Якщо є претензії, то до закривання дверцят. Хотілося б, щоб закривалися як у машинах за 40000 доларів. Паралельно катаюсь на Фіат Фіоріно (теж цілком влаштовує). Трохи інша концепція авто. Ціна фіата більша в 1.5 рази. Але метал, здається, гірший, пластик на сонці прилипає до рук, витрати палива більші, двигун слабкіший, шумоізоляція така сама або і гірше (чи звик до неї чи не така вона і погана). Хотів би ще менших витрат палива. Але ні одне авто чи скутер не мали заявлених витрат. І ті, хто мав витрачати 6 л все рівно витрачали 7-9 л по місту (Jac j2) чи як Ланос 1.4 9-12 (зимою не рахувалося). Коли побачу бензинове авто, яке витрачає 3-4-5 літрів по місту- можливо поміняю. Єдине, що ще маю взнати, то це про надійність і ремонтопригодність. Сподіваюсь, що будуть не гірше ніж у ланосів.

Оснащення, маневренність, зручність (ні разу не стукнувся головою), освітлення панелі приборів, підвіска, двигун, автомат.

Можливо: автомат, витрата палива, кліренс, закривання дверей, світло... Але тоді це буде інше авто, здається.

Совет покупателю: Не можу комусь радити. В кожного свої смаки, досвід, статура, комплекця. Читаючі попередні відгуки декілька разів дивився, чи писалося про мою машину. Чи придбав би я цю машину ще раз? Так. Більше того, думаю що і Р4 чудова машина. І коли вийде равоновський кросовер він теж буде чудовим. Як єдина машина для великої сім'ї, яка починає будівництво хати вона не є зручною (малий багажник, мало місця для задніх пасажирів). Але для сім'ї з двох людей може бути чудовим вибором.

Обсудить отзыв про Ravon R2 2017

Ярослав
Украина, Одесса
01.05.2017

Здравствуйте, меня это авто заинтересовало в первую очередь своей ценой и автоматической коробкой передач. Купил этот автомобиль я для обучения вождению, т.к. работаю я автоинструктором. В целом машин читать отзыв

Юрий
Казахстан, Усть-Каменогорск
30.08.2017

Сейчас пенсионер, поэтому резко полюбил небольшие авто, хотя владел разными, в т.ч. Лехус 300 (супер, только подозреваю, горючку перекачивает на Альфу Центавра потихоньку), Duster (автонедоразумение) читать отзыв

Продажа б/у Ravon R2

Ravon R2 2017 Ravon R2 10756$ 2017