Відгук Peugeot 308 2009 1.6 turbo бензин механічна

Рік, пробіг: 2009, 120 км
Двигун: 1.6 turbo бензин
Компл.: premium
Кузов: універсал, 5 дв.

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 6.6 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Доброго вечора. Хочу написати відгук, щоб читачі не паступали на ті самі граблі.Купив пижика в з пробігом 100 тисяч. максимальна комплектація, панорама клімат двохзонний, комфортні сидіння, дизайн виглядає на багато дорожче ніж коштує насправді, хороша акустика, багато місця, салон комфортний, стильний та багато приємних дрібничок. Все супер, якби не один мінус це на привеликий жаль двигун а саме 156к.с. турбо. Так економний, але проблеми з ним виникають на 70 тис. постійно вискакує check engin, antipolushion system faulti це їхня хвороба. Що тільки не робив нічого не допомогло. Вискакує помилка машина тупіє так шо фабію з 1.2 обігнати не можу. Обслуговування на Ілті дуже дороге, "гаражники" не хочуть братись (навіть свічок не міг сам поміняти, а в ОД 2700грн). В загальному кожен візит до ОД виходив 100 доларів, а причину визначити не могли на протязі року. Одного прекрасного дня заїхав знову (як завжди все "добре"), коли вже хотів їхати виходить до мене консультант і так не офіційно (не мучся РЕСУРС ДВИГУНА 100тис.). Задаю собі питання як так, колись їздив на 21063 там ресурс набагато більший. А ще забув розхід масла 0.5л на тисячу це норма в них, в мене виходило 1літра!!! на тисячу при спокійній їзді. Писати можна багато, можливо така попалась хоча брав в знайомого. Перед покупкою діагностували нічого абсолютно компютер не показав і мені не показував а проблеми були. Купляти чи ні ваша справа....

Комфортна, комплектація, панорама, еконлмічна.

Мотор г....о, коробка автомат г....о, масла бере трохи менше ніж бензину (можна в бак заливати))). Шум з-під колісних арок, дорогий сервіс, ходова не для наших доріг, жорстка, на дисках 17 як на возі. Дверка багажника тарабанить., вимоглива до якості палива, масла, пластмасові крила, бак відкривається тільки з ключа.

Порада покупцеві: Не ведіться на зовнішній вигляд і купу наворотів. Ліпше купити простіше авто, але з хорошим двигуном!!

Обговорити відгук про Peugeot 308 5-ти дверный 2009

joe-man

Співчуваю. Турбомотори ща нагадають про себе через 3-5 років, коли пробіг на них буде за сотню.

MaxPower

joe-man, ага инфа 146% турбомоторы не ходят больше сотки

Vasja5140

joe-man, у мене 1.4 тси фольцваген 2012 року пробіг 177 тисяч ніяких проблем. Навіть чек на загорявся по якості бензину.Тяга на турбо двигуні супер.Я більше атмосферника не візьму

Vladimir-81

Может вам попалось такое авто? Так то машина неплохая.

Slavik0080

Vladimir-81, Думаю именно так и есть.На стоянке стоит 3008 с таким же мотором,ещё уточню у хазяина пробег,но если не изменяет память,пробег 160 тыс.,точно помню,что за 150тыс. перевалило.Кроме ТО и расходников ничего не делалось,а катается он очень агрессивно.

Peugeot 308

13.05.2008

Доброго всем дня! В конце апреля стал обладателем Peugeot 308 . До этого была двенашка. Выбор был между Ниссан Тиида, Форд Фокус и Шкода Октавия, но выбрал всё-таки Пежо. Пришёл, увидел и купил! Проеха читати відгук

Максим
Украина, Симферополь
04.07.2008

Приобрел автомобиль 12-го июня. Что могу сказать о салоне, сборке, материалах исполнения. Исполнение салона на высоте, все читаемо, доступно, никаких лишних клавиш и тумблеров, качетво материалов изум читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012