Відгук Peugeot 301 2014 1.2 бензин механічна

Андрій Довганюк

Ивано-Франковск

18.05.2014

Рік, пробіг: 2014, 800 км

Всім привіт ! Я також поповнив ряди власників пежо 301. Поділюся своїми враженнями, пробіг 800км, як і всі хто брав 1.2 переймався чи вистачить потужності мотора, так як полюбляю динамічну їзду, але при виборі даної моделі був поставленний в рамки і зігравши на курсі долари ризикнув взяти саме 1.2 комплектацію актив. До цього була авео автомат тому на початках звикав до механіки. Динаміки по місту вистачає це правда, на трасі буду відвертим хотілось б більше потужності але час бере своє і до всього звикаєш. До 100-110км/год. набирає швидкість досить пристойно, потім вже потрібен деякий час щоб її розігнати більше. Салон простенький але просторий, не подобаються дверні карти, відсутність підлокітника, кермо без кнопок регулювання аудіосистемою, не має підсвітки в бардачку, не поставлена ручка для переднього пасажира та й ще декілька дрібничок, але це все не суттєво. Самий великий плюс цієї машинки на мою точку зору це витрати пального.По місту 6.7-6.9, по трасі 4.5-4.7, після авео автомат з її 12 літрами по місту це велика різниця. Дуже сподобалась підвіска яка відмінно справляється з досить поганим асфальтовим покриттям у нашому місті. Спочатку заправлявся на Окко 95пульс а 2 останні рази на формулі залив 98 і мені дуже сподобалось. Може це психологічний самообман але мені здалося що машинка стала жвавішою, по витратах відмінності не відчув а по ціні він навіть дешевший за 95пульс. Магнітофон поставив звичайний піонер але домовився і буду міняти на 2дінний, також дуже хочу поставити підлокітник. Ну от поки і все, занадто мало часу щоб робити більші висновки. Буду радий відповісти на ваші питання чи отримати якісь поради, дякую.

Витрати пального, ходова, великий салон.

Простий салон.

Порада покупцеві: Купуйте і насолоджуйтесь новою машиною. Бажаю всім тільки щасливих поїздок.

Обговорити відгук про Peugeot 301 2014

cjgrf

Geely Emgrand 7 и дешевле и больше и мощнее и быстрее и расход всего 1 больше. Смысл в Peugeot какой?( дорогая, маленькая , )

Андрей L

Ивано-Франковск не Адыгея, менталитет Европы и Азии несколько иной. А, Андрея поздравляю с приобретением, удачи на дорогах

Компостер

"Какой-то"Peugeot? Пфффффф ... Автору удачной эксплуатации и не обращать внимания на некоторых "автолюбителей"!!!

расход Geely Emgrand 7 по городу примерно 11,5 литров, у знакомого такая машинка, да она мне понравилась кожаный салон, климат контроль и еще мого фишечек, но разница в расходе топлива примерно 5 литров на сотню через 100000тис. км. пробега это примерно 80000тис. грв. тоесть пол машины, ну и как вам подсчеты ну и наконец перепродать китаец думаю будет тяжелее

ZXC123qwe

Про витрату бензину не вірю. А у всьому іншому чудове авто.

AK-47

Ну и зря.У меня на 1.6 по Киеву по БК 7.2-7.4 а фактически по заправкам 7.8-7.9 л на сотню.Так что на 1.2 6.9 это даже многовато.

Байкер
26.02.2016

В целом хороший городской бюджетный жоповоз. Больше сказать нечего. С дворниками беда как уже писали, какие не ставь. Главный + имхо двиг=низкий расход. Кузов картонный, шумки нет, оббивка тонкая/марк читати відгук

Иван
04.07.2016

Изначально выбирал между бу-шными skoda octavia, opel vectra c и новыми hyundai accent, skoda rapid и естественно peugeot 301. Но учитывая цены на бу у нас, решил все таки взять классом пониже, зато н читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012