Відгуки про Peugeot 301 2014

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Peugeot 301 виготовлених в 2014 році. Ви також можете почитати відгуки про Peugeot 301 інших років виготовлення, наприклад в 2013 році або в 2015 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Иван
Иван

1.6 дизель, MT
2014, 35.000км
+4 / -0 Peugeot 301 2014

Изначально выбирал между бу-шными skoda octavia, opel vectra c и новыми hyundai accent, skoda rapid и естественно peugeot 301. Но учитывая цены на бу у нас, решил все таки взять классом пониже, зато новую. Если рапид оказался слишком дорогим и начали появляться жалобы на стук нового двигателя, то читать отзыв

Байкер
Байкер
1.6 дизель, MT
2014, 38.000км
+7 / -4 Peugeot 301 2014

В целом хороший городской бюджетный жоповоз. Больше сказать нечего. С дворниками беда как уже писали, какие не ставь. Главный + имхо двиг=низкий расход. Кузов картонный, шумки нет, оббивка тонкая/маркая (экономия НА ВСЕМ), по салону радует только попогрев, ну и места много (хз зачем только - хотя ра читать отзыв

Андрій Довганюк
Андрій Довганюк

Ивано-Франковск
1.2 бензин, MT
2014, 800км
+6 / -0 Peugeot 301 2014

Всім привіт ! Я також поповнив ряди власників пежо 301. Поділюся своїми враженнями, пробіг 800км, як і всі хто брав 1.2 переймався чи вистачить потужності мотора, так як полюбляю динамічну їзду, але при виборі даної моделі був поставленний в рамки і зігравши на курсі долари ризикнув взяти саме 1.2 к читать отзыв

нові відгуки про 301 2014 року