Відгук Peugeot 2008 2022 1.2 turbo бензин автоматична

Рік, пробіг: 2022, 19.500 км
Двигун: 1.2 turbo бензин
Компл.: Allure
Кузов: універсал, 5 дв.

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 6.0 л/100км, середній: 6.3 л/100км

Хотів C3 Aircross на дизелі в топі, але покатавшись на 2008 вирішив в ті ж гроші брати 2008 на бензині в середній комплектації. Якщо б на момент замовлення авто (ще до війни) не було дев'ятимісячних черг на шкоди, взяв би Kamiq не дивлячись на пежо.

Загалом - комфортне та економічне авто. Зовні і всередині виглядає на голову вище за конкурентів по ціновій категорії.

Проблем ані з двигуном, ані з коробкою не було. Все працює відмінно. Автомобіль використовується для вихідного дня, та для дальніх поїздок. Відсотків 95 поточного пробігу - траса, київські проспекти - кільцева, Бандери, набережне шосе, проспект перемоги, та область.

Середня витрата по додатку - 6.2 л.

Якщо їхати 100 км/год по трасі на круїзі - 5.7 л. 110-130 км/год - 6.2-6.5 л. 140-150 км/год - 7.5-7.7 л. Протестовано дальніми поїздками.

Витрата по місту - якщо їздити київськими "швидкісними" дорогами, то у мене були стокілометрові поїздки з витратою і 4.9 л. Комбінований режим - 6-6.5 л. В пробках стояв всього кілька разів, але в комбінації гарні пробки + короткі поїздки витрата може бути і 10 л.

- гарна шумка.

- м'яка підвіска на дрібних і дрібно-середніх нерівностях.

- зовнішній вигляд і салон.

- багажник один із наймісткішіх в класі.

- двохпозиційна підлога багажнику - зручно сісти і влаштувати собі перекус. До того ж з поличкою багажнику задні сидіння складаються в майже рівну підлогу.

- місце за собою - при зрості 195 нормально сідаю сам за собою (але звісно що в футбол не зможу грати).

- зручні спинки сидіння - в десятигодинній дорозі моя спина геть не втомлюється (хоча я маю зі спиною деякі проблеми).

- підлокітник рухається вперед-назад, і його можна підлаштувати під себе.

- розгорнутий в бік водія екран мультимедійки, який знаходиться ще й на правильній висоті - дуже зручно.

- маленьке сплюснуте кермо, як на мене - доволі зручне. Це суб'єктивний лайк.

- підігрів сидінь.

- Головний - посадка для водіїв з високим зростом (мій - 195 см) в дальній дорозі. Хотілося б більш "утопленого" педального вузла і більшого діапазону регулювань вильоту керма. А так, колінки доволі зігнуті, ти сидиш на дупці і стегна не лягають на подушку сидіння. Відповідно після трьохчасовоі ізди коліна і дупка трохи болять, треба виходити і розминатись. При чому в циклі поїздок до трьох годин цієї проблеми геть не відчувається.

- ще один "довгоногий" мінус - якщо розвалитися в кріслі, можна коліном ударитися об крутилку мультимедійної системи.

- регулювання клімату на сенсорному екрані - не так щоб прям зручно.

- регулювання круїзу не на кермі а окремим ричажком (при тому що на кермі є менш використовуємі кнопки які можна було б звільнити під круїз) - не так щоб прям зручно.

- відсутність безпровідного карплею.

- відсутність підігріву керма (навіть в топі).

- глюки мультимедійки - кілька разів не вмикалась камера при задній передачі, кілька разів мультимедійка не реагувала на натискання, один раз взагалі вирішила не вмикатись.

- скрипи по салону - сезонне явище, але трохи є.

Порада покупцеві: Загалом доволі комфортне за сукупністю споживчих якостей авто та економічне авто, яке до того ж суперово виглядає як зовні так і всередині. Перед замовленням у мене не було змоги протестувати машину на довгій дистанції, хоча б кілометрів 500 (так як мій режим використання автомобіля здебільшого пов'язаний з подоланням великих відстаней). Якщо ви маєте довгий зріст, рекомендую ретельно покататися.

Обговорити відгук про Peugeot 2008 2022

Богдан
25.04.2021

Основною причиною вибору цієї моделі проміж конкурентів був пакет безпеки з адаптивним круїзом. За ціну в 28к таку опцію білше ніхто не запропонував. Тепер по самій моделі: колір Platinum Grey(в читати відгук

Евгений
10.05.2021

Помню как сам ждал и внимательно читал отзывы других владельцев, поэтому тоже хочу внести лепту в выбор данного авто потенциальными покупателями. Вкратце о моем опыте и муках выбора: Стаж вожде читати відгук

Продаж б/у Peugeot

Peugeot 508 2012 Peugeot 508 11800$ 2012