Отзыв Peugeot 2008 2018 1.2 бензин на механике

28.08.2018

Год, пробег: 2018, 4.200 км
Компл.: ACTIVE
Кузов: универсал, 5 дв.

Расход топлива в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км

1.2 PureTech (82 л.с, 118 Нм, бензин) 5-МКП, 2WD Мій зріст 172, вага 73+- Стаж водія 13р.

Вибирав комфортне авто до 17к $. Увагу звертав на якісну збірку, посадку, ходову. Прірітети - лінзове світло, клімат, підігріви, приємне кермо.

НИЖЧЕ МОЇ ВЛАСНІ ПОГЛЯДИ.

Перед купівлею був на тест драйві - Тойота корола 1.6 АТ максималка - чудова по їзді, зручна, сидів у базі з 1.33, Хюндай елантра 1.6МРІ макс - більше шуму як їзди, Форд фокус 1.0 екобуст125к.с. бізнес- бомба, потужна, зручна 18к!!! сидів у фієсті макс; Фіат тіпо 1.4i (95 л.с, 127 Нм, бензин) не їде зовсім; та 1.3d Multijet (95 л.с, 200 Нм, турбо дизель) макс. теж не їде і шумне, Сітроєн С-Елізе 1.6т.д. середня- мотор в порівнянні потужний, проте в салоні значно шумно. Сідав у Шкоду Рапід макс: коротко скрипуча фігня((; та Волькс. Поло макс: коротко - нова у салоні і вже розшатана, дубова.((

Крім цього їздив за кермом на Б/У Королі 1.33, Сузукі Джимні, Чері Тіго 2.4 4х4, Чері Амулет 1.6, Шкода Октавія 1.6, Фіат фіоріно ТДиз, Фіат добло бенз, Фіат лінеа дизель, Нива 2121, Ваз 2107, Шевроле Круз 2.0 бенз універсал.

Попереднє авто ШЕВІ АВЕО 1.5 пробіг 250т км.

В результаті вибір був між Пежо 301 1.6диз., Activ - бюджетне, шумне, не зручне по посадці, економне, тяговите, велике авто та Пежо 2008 1.2 МТ.

Сузукі Вітара відпав - бляшанка без чіткого керма.

Китай ТІГО 2; 5... Джак S навіть не розглядав - це ржаве відро з гайками - відносно старого ТІГО 2 з 2.4і (двигун мітсубісі 220т км).

1) лінзи, ДХО, датчики світла,
6) кліренс,
7) збита ходова яка відпрацьовує укр дороги,
8) помічник при старті під гору,
9) складання дзеркал
10) підсвічування дороги додому з ключа.
11) регулюванн водійського сидіння по висоті та регулювання керма.
12) дві розетки, ЮСБ.
13) Круїз контроль.
14) Вимкнення ESP.
15) 6 подушок безпеки.
16) заводські підкрилки.
17) захист двигуна.
18) очисник повітря салону.
19) двигун з алмазним напилом.
20) повноцінне запасне колесо.
21) кріплення ISOFIKS.
22) приємне, динамічне, драйвове авто; не очікував такого від 1.2 їде краще 1.5 приблизно до 1.6-1.8 атмо.

1) Важіль ручного гальма - справа звички.
2) відсутній підлокітник - на заміну ніша.
3) при відкриванні будь-ким двері всі відкриваються замки одночасно, відсутнє блокування.
4) тугий сигнал.
5) постійне сповіщення про відєднані паски безбеки.
6) задні вікна не відкриваються до кінця.
7) пиль проникає на пороги та осідає на задньому склі, бампері.
8) номерні рамки дзвинять по кузову- без паралону (самостійно вирішив).
9) після увімкнення економного режиму вимикається мультимедія.
10) розетки не працюють без ключа.
11) кришка бензобака забирається з ключем.
12) двірники не піднімаються на 90*.
13) не вимірюється добовий середній розхід палива.
14) рояльний лак - видно всю пиль та відбитки пальців.
15) відсутні релінги колісних арок.
16) відсутні камери та парктроніки, тонування скла як доп. опція.
17) не підсвічуються кнопки круїз контролю та не зручні важелі перемикання поворотів та регулювання світла - потрібно запам"ятати.
18) не вистачає турбіни та 6 передачі.

Совет покупателю: Що скажу: вибір за вами, зважте свої пріорітети та обов"язково їздіть та тестуйте різні авто- за це гроші не беруть!

Не бійтесь двигуна 1.2 ( по трасі моментальний розхід 3-5л. в місцях під затяжну гору на швидкості 90-100 до 13л.) його нормальні межі роботи в районі 2500-3000 об. це із моєю манерою їзди та натиском на газ.

Сів у авто і сказав це моє ))

Обсудить отзыв про Peugeot 2008 2018

Ser Gio

Хотілося би порівняння 2008 з іншими авто, чому вибір саме за 2008. До прикладу ви писали, що на деяких автомобілях недостатня динаміка. Пижик має 82 к.с., хоч і суб-компактний, але кросовер,відповідно машинка більша за хетч. Виглядає що потужності малувато.

Ser Gio, потужності малувато- це відносно. Я вище писав на яких авто їздив- там були потужніші і слабші; та й взвгалі відчувається за кермом по іншому, ми їздимо не на бумазі з числами де вказані кінські сили, а ми сідаємо за кермо і відчуваємо автомобіль- на це сприяє багато факторів: посадка, шумо-вібро ізоляція, колеса, відгук авто на певні вами дії... Повторюся, що їздив на фіаті тіпо- він потжніший але зовсім не їде, що не скажиш про фокус 1.0 екобуст просто взлітає. Їде 2008 прекрасно, набирає і 170 не відчутно- достатньо;- да це не V6 V8...твін турбо! Це новий автомобіль.

Wert

Що це за фігня? "19) двигун з алмазним напилом."

Василь К

Wert, та коли гавкне двигун, то можна зішкрібти напил і продати на виробництво алмазів)) і хоч якось то компенсувати))

Wert, Хто купує собі НОВЕ авто - то цікавиться і перечитує все з чого і як виготовляється авто.)

-1ОТВЕТИТЬ
Василь К

Тут цікаві плюси, вони є в більшості авто)) а от мінуси до яких потрібно звикати - цікавий вибір Хоча візуально мені ця машинка подобається.
А щодо двигуна, то щоб не боятися 1,2 турбованого двигуна розкажете про нього після 100-150 тис.,боюся що повторити на ньому пробіг Авео в 250 тис. не вийде. Та й розхід спірний без права на газ.

Правдоруб

Василь К, та я так зрозумів у автора атмосферний 1.2, там гбо без проблем. На 301 бігають наче добре

Василь К

Правдоруб, ні, це турбінка, там нема атмосферного, за рахунок того тут і розхід малий по ірвній дорозі на трасі, атмосферник такого розсоду не дасть.

-6ОТВЕТИТЬ
Wert

Яке драйвове авто з 13,5 с до 100? 1,6/1,8 їдуть до 100 10-11 с. Ланос за 12))))) Такої локшини нагородив

Wert, до драйву відноситься багато факторів- відчуття емоції від їзди та кермування ним... повторюю сідайте на тест та пробуйте, да це не V6, все в порівнянні! УВАЖНО ЧИТАЙТЕ!

Wert

Viksenon, так я порівнюю. Ви пишете , що драйв як у 1,6/1,8)))) з 13,5 с до 100? 1,6/1,8 їде до сотні 10-11 с в залежності від маси. Ланос 1,5 їде до 100 за12 с. Про яке порівняння може йти мова? Про кермування з високим рівнем серединних мас, великою парусністтю і балкою позаду як можна говорити? Навіщо приписувати те, чого немає. Чудова міська машинка, але не більше)) Читаю уважно.

viqzon

Фокус надо було брать, бомба и ракета!! А це таке шось, 82, л.с та 118 н. як на мене дохляк повний, климат на траси можна не вмикать.

viqzon, Згідний, що фокуса двигун бодріший, а про клімат на трас заперечую! На даний момент літо і жара, постійно з увімкненим кліматом, навіть набирає 170 без проблем; да, можливо не з такою швидкістю, як А6 2.7ТДІ чи Суперб 2.8тді. І взагалі авто не купувалася для драгу, а для комфортної їзди і отримання задоволення від керування))

Wert

Viksenon, максимальна швидкість даного авто 169 км/год) Так що сумніваюся про "170 без проблем". Давайте будемо об'єктивними.

Makes

Если Fiat c 1.3 дизелем на 95 л.с.не едет, а 3х цил.бенз.атмо на 1.2 где момент почти в 2 раза меньше едет, то автор явно лукавит.

Makes, Це моє особисте 100% переконання! Хто Вам не дає записатися на тест і самому переконатися, а просто так лукавити мені нема роботи комусь щось доказувати, я вже є власником- це факт))

2110

Чому не взяли Фокуса?

2110, дорожчий на 1500$ + тестове авто з мишами під капотом(( і відіграло роль "слово сім'ї"

тапкодав

на любителя.