Відгуки про Nissan X-Trail 2020

На даний момент на нашому сайті додано 5 відгуків про автомобілі Nissan X-Trail виготовлених в 2020 році. Ви також можете почитати відгуки про Nissan X-Trail інших років виготовлення, наприклад в 2019 році або в 2023 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (5 відгуків)
Илья
Илья
Валуево
2.5 бензин, AT
2020, 1.000км
+2 / -0 Nissan X-Trail 2020

Прошёл почти месяц как у меня появился новый Ниссан Икс-трейл, и мы с ним проехали первую тысячу километров. Так как до этого тоже был Икс-трейл, только в 31 кузове, в этом отзыве хочу поделиться впечатлениями и сравнить модели двух поколений, Т31 и Т32. Внешний вид рестайлинга мне в принципе нра читать отзыв

1.6 дизель, AT
2020
+4 / -0 Nissan X-Trail 2020

Изначально планировал купить Dodge Journey, но к весне 2021 года выросли цены на авто из США, поэтому экономической целесообразности в их покупке я не увидел. Из новых авто подобного класса, подходящих по цене остался только X-Trail. Изначально не хотелось покупать данное авто из-за вариатора, но не читать отзыв

Вадим
Вадим

Москва
2.0 бензин, AT
2020
+0 / -1 Nissan X-Trail 2020

Машина мягкая, комфортная. Много электроники, функция торможения, обнаружения препятствий при заднем ходе. Удобный багажник с полками и разноуровневой трансформацией, за фальшполом большой органайзер. Если снять, появляется доп.место для вертикальной перевозки, я так черенки лопат на дачу возил. Две читать отзыв

Дмитро
Дмитро

2.0 бензин, AT
2020, 800км
+6 / -0 Nissan X-Trail 2020

Цього разу буду коротко. Треба тачанка із повним приводом та більш менш висока із ліжком позаду. Ціна 24500, 4x4, багажник - велика будка. Ану, байстрюче, спробуй знайди що краще за цими критеріями ніж X-trail?! Попустися, не три пальці об букви, не вийде, це ідеальний варіант. Крапка. Ще бажано  читать отзыв

Dima K
Dima K

1.6 дизель, AT
2020, 13.000км
+8 / -0 Nissan X-Trail 2020

Авто купувалось на заміну SX-4 на початку пандемії, основними вимогами були не менший кліренс, більша вмісткість салону і багажнику, адекватний розхід палива, в ідеалі, теж наявність повного приводу. І, оскільки, на початку карантину всі заводи зупинились, довелось обирати з того, що є або в наявнос читать отзыв

нові відгуки про X-Trail 2020 року