Відгук Nissan Note 2013 1.4 бензин механічна

Буча

15.02.2015

Рік, пробіг: 2013, 15.000 км
Компл.: Comfort+

Це перше наше авто, тому порівнювати поки що немає з чим. Але що можна сказати вже зараз - від водіння цієї машини отримуєш задоволення! Після 15000 км - тільки роботи по ТО. Ще в салоні дозамовили захист картера, задній парктронік, сигналізацію, сітку на радіатор, затемнення задніх вікон. Окремо сам докупив резинові коврики, колонки та магнітолу. Це гарний представник універсального автомобіля для всієї сім'ї (дружині та дітям авто теж дуже подобається :))

+ Дешева.
+ Гарне співвідношення ціна/якість.
+ Просторий високий салон.
+ Економічна.
+ Чітке рульове управління.
+ Висока посадка.
+ За рахунок переміщення заднього сидіння можна або збільшити об'єм багажника, або збільшити місце для пасажирів заднього ряду.

- Ціни на ТО вище середнього.
- Іноді під час руху нечітко вмикається перша передача.

Порада покупцеві: Якщо вам потрібне авто, щоб їхати з комфортом і не переплачувати за різні, часом, не дуже потрібні опції, а також економити на пальному, раджу брати таку комплектацію, як і в нас - комфорт+ з механікою.

Обговорити відгук про Nissan Note 2013

Oleg Lazarenko
Украина, Николаев
12.07.2013

На данный момент пробег 10000. После покупки енота был сильно разочарован качеством салона. Настолько, что были мысли его продать, сразу, как только пройдет срок страховки годовой. После сделанной обе читати відгук

Sergey
Украина, Полтава
20.12.2014

Добброго времени суток, Господа! Хочу оставить свой отзыв об этом автомобиле! Покупал его новым в автосалоне! Поначалу радости небыло предела, потом поехало: спустя 3 месяца эксплуатации вылезла ржавч читати відгук

Продаж б/у Nissan Note

Nissan Note 2017 Nissan Note 11700$ 2017