Відгук Mitsubishi Lancer 2009 1.8 автоматична

23.02.2011
Mitsubishi Lancer X
Mitsubishi Lancer

Рік, пробіг: 2009, 8.500 км

Їжджу на машині майже рік. Загалом класна, нарікань немає. Гарно тримається траси, слухняна в управлінні. Розхід, по трасі їдучи відстань 500 км. і більше виходило 7, 5, одного разу навіть 7, 3. По місті звичайно бере все, що має брати. Можливо трохи шумна на трасі, але тоді треба брати вищий клас машини, шуміти не буде ))). Хороша коробка автомат, зручно на обгонах використовувати переключателі швидкості під кермом. Достатньо великий салон, особливо це важливо для пасажирів на задніх кріслах. Багажник також нормальний по габаритах. Коляска дитяча вміщається і ще можна багато чого запхати не габаритного.

Хороша в управлінні, великий салон.

Шумність, особливо на наших трасах. Деколи хочеться більшого багажника, особливо коли є мала дитина.

Порада покупцеві: я б зараз брав з вищою комплектацією. 6 динаміків, автопривід дзеркал... але це таке, я просто музику дуже люблю слухати )))

Обговорити відгук про Mitsubishi Lancer X 2009

Mitsubishi Lancer

Украина, Львов
13.08.2009

Проехал на машинке пока немного, но первые впечатления есть. Замечания: 1) задний подголовник посередине надо снять. Из-за него ничего не видно в зеркале. 2) для высоких людей места за рулём будет мал читати відгук

Максим
Украина, Винница
06.11.2009

Взял машынку месяц назад. За заплаченые деньги хотелось получить: надежность, управляемость, комфортабельность. На мой взгляд Лансер идеально подходит под ети критерии. Много слышал о качестве пластик читати відгук

Продаж б/у Mitsubishi Lancer