Отзыв Mitsubishi Grandis 2006 2.4 с автоматом

роман

06.10.2008

Год, пробег: 2006, 60.000 км
Кузов: минивэн, 5 дв.

Проїздив 60 тис.км. На 30 тис. км. поміняли рульові тяги по гарантії, після того як пару раз надхненно буксував у болоті-- на болоті в дощ машину дуже добре затягує на "брюхо, а на 55 тис. полетіла муфта кондиціонера. Вона як раз із 50 тис. виходить із під гарантії. А так автомобіль є досить надійним, безпечим і швидкісним. Проте розмір шини і дисків не відповідає параметрам ваги Грандіса. Три рази за неповних два роки купував нову гуму. Автомобіль впевненно почуває себе на трасі, особливо після 150 км/год, вмістимий і придатний для поїздок у далеку дорогу. Для міста він трохи завеликий. Зимою прекрасно себе почуває на слизкій дорозі при умові коли стоять шиповані колеса.

Швидкісність, безпепечність, маневренність, як літом так і зимою, навіть при ожеледеці, просторість салону, ціна-якість, пристойний кліренс

розхід топлива, жосткуватість, погана оптика, потрібно доставляти ксенони, низкопрофельна гума

Совет покупателю: Найкращий мінівен

Обсудить отзыв про Mitsubishi Grandis 2006

Антон
21.08.2007

Мне 21 год и естественнодуша желает скорости, я зарабатую достаточно денег что бы купить машину в кредит, но так как я очень люблю животных мне надо вместительный автомобиль. Я решил попробовать взять читать отзыв

олег
Украина, Одесса
24.10.2008

Добрый день. С увеличением семьи пришлось подумать о большем авто. Перепробовал много в основном паркетники 2003-2005 гг Ниссан, хонда, Тойота - то цена великовата, то душа не лежала. Случайно обратил в читать отзыв

Продажа б/у Mitsubishi