Відгук Mitsubishi Eclipse Cross 2022 2.0 бензин автоматична

Николаев

29.06.2023

Рік, пробіг: 2022, 10.000 км
Компл.: INTENSE

Витрата пального по місту: 9.5 л/100км, по трасі: 6.8 л/100км, середній: 8.0 л/100км

Через повномасштабне вторгнення підарів в Україну, зруйнувалися плани по ремонту житла і стала гостро потреба у новому надійному сімейному авто, бо старе часто потребувало ремонту. Дуже пощастило, що взагалі ми це зробили, але то довга історія, тепер своїх історій знайдеться дуже багато майже у кожній сім'ї...

Цей варіант був просто ідеальний, він відповідає всім моїм головним вимогам, таким як:

- надійний і не вибагливий двигун.
- світлодіодні фари.
- комфортний.
- високий.
- бонус привабливий зовнішній вигляд, може на любителя, але мені дуже сподобався цей автомобіль ззовні.

Писати можна довго, просто почитайте, що входить в цю комплектацию.

Ще дивився Кіа Спортейдж і Тігуан, спортейдж мені не так сподобався по всіх показниках як мітсубіші, а фольксваген був набагато дорожче.

Дуже надійний двигун і ходовка.
Приємні матеріали всередині, навіть у порівнянні з Ауді, ця модель, на мою особисту думку, по матеріалах не гірша.

За 10 тис пробігу мінус був виявлений тільки на акумуляторній батареї.

Порада покупцеві: Купуйте сміло, не пожалкуєте.

Обговорити відгук про Mitsubishi Eclipse Cross 2022

Danubecaptain

А що стосовно аккумулятора? Якісь проблеми?

Вадим Боровой
12.08.2021

Что за машина? По сути японский жоповоз с пакетом выживальщика. Две подушки безоп, климат 1 зонный, 1din магнитола на 4 динамика, 1USB, цветной борт комп, ближний и дальний галоген на линзе. Машин читати відгук

Кирил
Россия, Москва
21.02.2020

Взял этот "необыкновенный кросс" потому что в организации в которой я работаю, есть существенная корпоративная скидка на всю продукцию Mitsubishi. Машины обычно меняю каждые три года, до это читати відгук

Продаж б/у Mitsubishi Eclipse Cross