Відгук KIA Sportage 2020 1.6 бензин механічна

Станіслав Шулімов

15.06.2020

Рік, пробіг: 2020, 1.450 км
Компл.: Comfort

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 7.0 л/100км, середній: 8.0 л/100км

Придбав автомобіль на початку квітня 2020 року. Хочу сказати, що дуже комфортне авто, гарний салон та зовнішній вигляд. Динаміки також більш менш вистачає по місту.

Неприємністю для мене стало те, що після 1200 км почала стукати педаль счеплення, приїхав на сервіс, змазали, наче ок, але іноді теж чутно. Сьогодні в заторі почала шипіти педаль тормозу та стала помітно важче нажиматись, завтра спробую знову поїхати на сервіс, але сюрприз дуже неприємний для машини за майже 600 тисяч з пробігом у 1.5 тисячі км.

Якщо у когось була така проблема з тормозами, буду радий почути як вирішилась?

Комформ.

Надійність.

Обговорити відгук про KIA Sportage 2020

роман павлов

Накой хрен вы берёте механику?

Wert

роман павлов, рукожопам не зрозуміти

роман павлов

Wert, о чём ты, сынок?

venom253

Вітаю!
Скильки споживає вона по місту і трасі?
Як Вам динаміка на трасі з повним салоном?

ruslanstetsenko

venom253, по трасі при швидкості в районі 100 км/год в моєму випадку 6л/100 км по БК. Динаміки при повному салоні не вистачає - перед обгоном потрібно гарно все зважити. По місту розхід сказати точно не можу, я не обнулював покази розходу пального з покупки і не проводив заміри пробігу від заправки до заправки, в пробках не стою майже, розхід зараз після 4000 тис пробігу на БК 7л/100 км, зрозуміло що реальний буде відрізнятися в більшу сторону. Все буде залежати від стилю і швидкості їзди. Я звик з попереднього авто до помірної їзди без швидких розгонів - для мене динаміки вистачає і для мене машина їде.

DarkNomad

В городе со светофорами меньше 10 не будет.
Динамика загруженного - на уровне жигулей.
Вангую по сравнению с Сидом 1.6 МТ. Он легче на 230 кг.
Для такой машины 1.6 бенз - это так, лишь бы ползало.

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Станіслав. Чи міг би я поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були? хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій

Евгений
01.03.2020

Добрый день! Надеюсь отзыв будет полезен тем, кто выбирает авто в этом бюджете. Конечно, владею авто только неделю и реальный расход и надёжность можно будет оценить со временем, но первыми впечат читати відгук

Украина, Чернигов
10.08.2020

Народ, взял в феврале 2020. На спидометре 13 тысч - а я уже три раза на станции был. Стук, рып металлический. Да, решается - подтяжкой всех болтов и гаек - НО ЭТО 500 грн!!! и хватило на 5 тысяч км. О читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2021 KIA Sportage 24000$ 2021