Відгук KIA Sportage 2018 1.6 turbo дизель механічна

Максим
Максим

08.01.2019

Рік, пробіг: 2018, 1.500 км

Витрата пального по місту: 8.0 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 7.0 л/100км

Експлуатую автомобіль вже майже 2 місяці, хоча ще не проїхав і 2000 км. з першими враженнями можу вже поділитись. До цього їздив на автомобілях ВАЗ-2105, Фольксваген Пассат В4, Хюндай Акцент 2008, Хюндай Елантра МД. До вибору автомобіля підходив дуже ретельно, читав всі тест- драйви та відгуки. Дуже хотілось кроссовер, просторий, з великим багажником, економний та на автоматі. Вибір був Кашкай, Куга та Спортейдж. Після довгих вагань та порівнянь вирішив брати Спортейдж. На жаль, все поєднати не вдалось, так як роботизовану коробку принципово брати не хотів, а повноцінний автомат коштує дуже дорого. Також вагався чи потягне двигун 1.6 таку не маленьку машину, а на тест драйві таких машин не було і мабуть не буде((. Можу з впевненістю сказати, що автомобіль відповідає всім моїм прискіпливим вимогам, значних недоліків поки що не знайшов (сподіваюсь і не знайду). Двигун тягне дуже впевнено, ергономіка і якість матеріалів на рівні, комплектація дуже багата, витрати пального адекватні, салон зручний та просторий, багажник досить великий.

Машина економічна, дуже тепла (швидко все прогрівається, не дивлячись, що це дизель), комплактація дуже багата. Робота підвіски дуже подобається.

особливих мінусів не знайшов. Єдине, до чого можна придратись, то на великій гучності в магнітолі плаває звук (то голосніше, то тихіше).

Обговорити відгук про KIA Sportage 2018

Shep

проверьте в настройках магнитоллы, возможно включена функция изменения громкости в зависимости от скорости, у меня по крайней мере такое есть

Shep, отключил эту функцию. Все равно звук плавает. И это не зависит от того машина едет или стоит. При включении на большую громкость как будто кто то в определенный момент начинает играться ручкой звука и крутит ее то туда, то сюда....

Shep

maxdiv, хм.. можно по гарантии обратиться, мож просто перепрошьют мафон и нормально станет

sergey_m

Интересно, есть дополнительно фен для обогрева салона? Без него очень теплой точно быть не может.

Ser Gio

sergey_m, думаю є, оскільки у близнюка Тусана він в наявності

romman

sergey_m, Є фен. Гріє добре! Обмерзле лобове скло за 5-10 хв тає. Ще ні разу не користувався скребком за зиму.

Alex.x

Довольны ли вы динамикой 1.6 CRDI?

Їде нормально, думав буде гірше. Особливо динамічно 2-3 передача. На 6й звичайно в сидіння не вдавлює.

seniorglem

За цей час проблем з мотором не виникло? А то тут деякі пишуть про стук.

мандрівник

Доброго Вам дня, пане Максим. Чи міг би я у Вас поцікавитися, у якого дилера Ви брали своє авто в Києві, як його обирали? Хочу взяти 1,6 автомат комфорт. Чи задоволені Ви облуговуванням до продажу і вже після при проходженні ТО чи ремонті? Чи були якісь нюанси? Чи могли би Ви рекомендувати конкретну людину - мій тел/вайбер/телеграм 0988344828, мило yuriy.krasnovyd@gmail.com Брав Логан в Білій Церкві, то всі були хоч до рани клади, а як заплатив, то почалися нюанси Всюди людський фактор, тому хочу знайти з нормальним керівником/менеджером + адекватним сервісом. Наперед вдячний Вам. Удачі! З повагою, Юрій Красновид

Жека
Украина, Каменец-Подольский
25.09.2018

Владею машиной уже месяц, впечатление только положительное. Автомобиль не первый, есть с чем сравнить, перед Спортом была Витара 2.4 на мкп, Королла 150 1.33 на ручке и другие тачки но все на механике читати відгук

Даниил
13.01.2019

Выбирал семейный автомобиль на замену Ford Focus C-MAX 2006г 1.8 дизель. Из основных требований был просторный салон и клиренс (то, чего не хватало в предыдущей машине). Езжу в основном по городу н читати відгук

Продаж б/у KIA Sportage

KIA Sportage 2017 KIA Sportage 18900$ 2017