Отзыв KIA Sportage 2018 1.6 бензин с автоматом

Жека

Каменец-Подольский

25.09.2018

Год, пробег: 2018, 1.100 км

Расход топлива в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 7.5 л/100км, средний: 9.0 л/100км

Владею машиной уже месяц, впечатление только положительное. Автомобиль не первый, есть с чем сравнить, перед Спортом была Витара 2.4 на мкп, Королла 150 1.33 на ручке и другие тачки но все на механике, а новую хотелось только на автомате, и желательно на классическом гидротрансформаторе. Думал искать б.у. но в конце августа увидел в салоне новый Спорт и мысли про подержанную ушли. Комплектация супер и цена разумная, да еще и белый металлик давно хотел, короче выбор сделан.

Накатал 1100+ километров, что могу сказать: 1.6 плюс автомат не ракета, но в городе уверенно на 100%. За город выехал один раз расстояние 200 км, пробег был 500+ поэтому ехал спокойно, без резких продавливаний. Поэтому динамику пока оценить не могу. Расход при 90 - 110 комп показал 6.8л., Город десятка (по топливу проверил) в целом не мало.

Подумываю про гбо, может кто ставил уже на такие моторы, отпишитесь.

Подвеска не плохая, но пробивается, малый ход.

Салон очень нравится, собран отлично не шумит вообще. Есть все, что нужно для счастья: подогревы, сенсорный экран, круиз, датчики света и дождя, климат двухзонный и т.д.

Шумка нормальная.

В итоге, автомобилем полностью доволен, единственное немного б меньше расход. (А ещё лучше бенз дешевле). Но возможно гбо порешает)

Шикарная комплектация (как для базы).
Внешний вид.
Красивый салон.
Не плохая шумка.
Классический автомат.
Клиренс.
Ликвидность на вторичке.

Пока особых не заметил.

Совет покупателю: Тачка стоящая, кому охота динамики смотрите на дизель, но там уже другой ценник.

Обсудить отзыв про KIA Sportage 2018

rare-avis

Сам жду такую же комплектацию. А как акустика и какие доп. аксессуары ставили?

Акустика меня устраивает полностью. Из допов только лампы осрам найтбрекер и сигналка.

ra1d

Renorx, Яка модель сігналки і скільки взяли за установку у ділера?

ra1d, СтарЛайн, цена в районе 6000.

Правдоруб

Норм авто, но гбо будит немного дороже (в раза два) стандартного 4-го поколения, т.к. есть непосредственный впрыск. Но если пробеги больше 25 тыс км в год, то при нынешнем соотношении газ/бензин окупает за год-полтора, потом будит экономия.

Правдоруб

для ГБО в идиале (4-е поколение) нужно отказаться от турбин и непосредственного впрыска (типа FSI, GDi) или ждать удешевления ГБО 6-го поколения.

ra1d

Правдоруб, По ГБО майстри які ставили мені на попереднє авто, сказали що ставлять і на авто з прямим вприском, це ніби як 4+ якесь, вони не ставлять 5те, де вприск йде через форсунки, натомість ставлять 4+ якесь, яке як і звичайне газ йде з повітрям, але машина не буде робити на чистому газу, а десь 70% газ/30% бензин. І це буде десь 600 доларів ніби то. Але перший час я мабуть буду кататись на бензині.

В офіціалів ГБО з гарантією біля 35000грн на 1.6GDI

rdiesel

romman, и это не дорого. Если считать, что при отказе от дизеля экономия 150-200 тыс грн.

Правдоруб

rdiesel, та как сказать "не дорого", сравнивая с ценой на 4-е поколение ГБО около 17тыс грн. (у не официалов ещё дешевле), как бы в два раза, при том что для GDI будит ещё и довпрыск бенза идти...

ra1d

За 35000 можна проїхати 12 тисяч кілометрів безкоштовно вважайте з витратою десь 10л/100км. Гбо економить десь 100 грн на 100км. Тоді окупатись таке ГБО почне через 35 тисяч кілометрів. Якщо такий пробіг на рік у когось, то треба було брати дизельний варіант. А якщо пробіг 10к на рік, то простіше кататись на бензині і не лізти у авто.

Danubecaptain

С обновой и беспроблемной эксплуатации!
Машина обкатается и будет расходовать меньше. Если годовой пробег менее, чем 15 тысяч, то, по-моему, с газом не стоит и связываться.

Slavik0080

Danubecaptain, я тоже так считаю.

fill_v

Danubecaptain, не встречал машин в нынешнее время, у которых после обкатки падал бы расход(((

Правдоруб

С газом стоит связываться даже с годовыми пробегами 10-12тыс.км, но только на простых атмосферных двигателях, которые позволяют ставить простое и дешёвое ГБО 4-го поколения, что окупается с такими пробегами за год-полтора (далее чистая экономия). Но в случае с этим Спорттейджем с непосредственным впрыском (или другого авто с турбиной), цена ГБО, как писал выше, будит больше + добавляется довпрыск бенза, что на ряду с малыми пробегами будит окупаться долго. Поэтому соглашусь с мнением, что с такими пробегами лезть именно в этот движёк смысла нет.

aminazini2.0

Правдоруб, не силен в двигателях Киа, но как понял на спортейдже у автора отзыва 1.6 атмосферный, а не T GDI, (т.е.под 4 гбо) Если не прав прошу поправить

Ser Gio

aminazini2.0, двигун атмосферний, але з прямим впорскуванням паливної суміші (GDI). T-GDI - це турбодвигун, і він також з прямим впорскуванням.

AlexOg

Поздравляю с покупкой! Сам жду в такой же комплектации
Зимнюю резину ещё не присматривали?

ra1d

Завтра забираю свій такий, не можу дочекатись вже. Гума буде Nokian Nordman RS2 SUV, бо це все що влізло у суму подарунку (моє третє авто у них) від ділєра крім марок які для мене ноунейм.. Колись у мене була Nokian Hakkapeliitta R з точно таким само малюнком, я думаю вони випускають зараз нову хакку, а стару форму відправили у бюджетний нордман. Що сталось з гумою сумішшю не відомо, але сподіваюсь буде не гірше. По тестах на свої гроші має катати норм ніби.

ra1d, на Подолі брали?

maxdiv

А є десь спеціалізований форум по KIA Sportage, де можна прочитати реальні відгуки? а то тут замало інформації....

Ser Gio

maxdiv, якщо вас цікавлять загальні відгуки по Спортейджу, то їх можна прочитати тут на сайті по попередньому поколінні. Машина та сама, єдине що в новому поколінні є нові комбінації моторів і коробок.

maxdiv

Ser Gio, так ото ж ... машина та сама, а двигун 1.6 дизель - зовсім інший. В автосалонах інформації про його не дають. Хотілось би дізнатись хоча б як він позначається та чи встановлювався на інші щоб почитати відгуки.....

romman

maxdiv, коні конями, а ще є ньютон метри. Які сутєво вищі у дизеля. Крім того дизель можна зачіпувати до 150 коней. Правда коштує це в нормальних конторах - 350 євро. Я пересів з бензина 120кс/160нм. І скажу, що динаміка дизеля набагато приємніша. Крутний момент трохи вдавлює в сидіння. На бензі такого відчуття ніколи не було. Можливо на світлофорі Спортейдж повільніший, але на шосе з ним ще треба потягатись на швидкості 100-150. Бенз точно програє.

maxdiv

Хто що ставив з доп обладнання? Захист двигуна, радіатора, сигналізація, замок на КПП, коврики в салон, багажник? Якщо не важко напишіть скільки коштує і що можна "вибити" в подарунок.....

romman

maxdiv, знижка до 2% від вартості авто на допи, але без вартості робіт. Допи з встановленням: захист картера 2700 (2000+700), ворсові килимки 600 (ціна за товар), сигналка 9700 (7300+2400), задній партронік 5000 (2500+2500), тонування повне 3800 (1800+2000).

maxdiv

romman, А що за сигналка? Шерхан з одним брелком?

maxdiv

Коли я цікавився, пропонували саме Шерхан, але не знаю яку модель.....

ra1d

maxdiv, краще не брати ніяку, ніж брати ту яка відкривається код грабберами. Беріть старлайн чи пандору, або не ставте взагалі.

DRIVER12

Не вирішили ще питання з встановленням ГБО?

hohol1975

Привіт всім .
Є питання про комплектацію : 1.6 CRDi (136 л.с, 320 Нм, турбо дизель)7-авт DCT, 4x4 (робот с 2 сцепл. (преселект.), полный привод).
Чи надійний робот ? Щеплення мокре чи сухе ?
Знаю що механіка надійніша але хочеться покататись на автоматі з дизелем.
Як варіант ще є Ford Kuga 1.5 Duratorq TDCi (120 л.с, 300 Нм, турбо дизель)
6-PowerShift, 2WD (робот с 2 сцепл) , і знову робот !!!
Хто б щоб порадив ???
Буду вдячний за відгуки .

Lee_13

hohol1975, Роботизированный автомат с двумя сцеплениями (индекс D7UF1) , относится к классу так называемых "сухих" ( первая буква индекса "Dry". Объём картера 2 литра. По кугее не скажу. Точно Gtrag. Думаю тоже сухой.

Ser Gio

hohol1975, у КІА є чудовий класичний автомат. Я б рекомендував його. По роботу є нюанси - якщо будете часто стояти в корках або буксувати, є велика ймовірність того, що його зчеплення дуже швидко прийдуть в негодність.

maxdiv

А хто знає чи в старому моторі Дизель 1.7 головка блока циліндрів теж алюмінієва, як і в новому 1.6?

Lee_13

maxdiv, чавунних ГБЦ на системах common rail я не зустрічав. І взагалі вже 2 десятиліття їx не ставлять. Це стосується легкових авто. Добре що поки блоки чавунні роблять.

V.K.

Lee_13, на Опелях ще 4 роки тому ставили на 1,7d, а як почали 1,6d виробляти у 2015 то перейшли на алюміній.

Esposito

Поздравляю с покупкой. Хотел проехаться на этом автомобиле, но не у одного дилера нет машин на тесте. Хотелось бы машину на автомате, вот думаю хватит ли мотора 1.6? Сейчас езжу на мазде 6, 1.8 120 лошадей. В принципе хватает.

maxdiv

А які враження від нової магнітоли. Як я зрозумів, АндроідАвто по функціоналу дуже обмежений....

ra1d

maxdiv, що саме цікавить по андроід авто щоб сказати чи воно обмежене чи ні?

maxdiv

ra1d, як я зрозумів, ця магнітола далека від повноцінної магнітоли на Андроїді. Вивести Гугл Меп, щоб орієнтуватись в пробках можна, а от повноцінно використвувати Інтернет не вдасться. (Відображення відео, соцмережі, пошук по сайтам і т.п.) Чи я не правий?

maxdiv

Пройшло вже два місяці, як враження? Як зимова експлуатація?

ra1d

maxdiv, мої враження - попогрійка гріє знатно. Кермо розігрівається повільно, і сильніше гріє нижню половину ніж верхню, хоча по правильному руки треба тримати зверху. Підігріва зони склоочищувачів я не спостерігаю взагалі, не гріє. Нуль. Двигун прогрівається з середньою швидкістю, і ще помітив як стояв очікував людей під підїздом і включив клімат на 22 погріти салон, то температура двигуна просіла. Це впринципі мабуть логічно, що пічка відбирає тепло, але на інших машинах стрілка зазвичай стоїть як вкопана. Або тут показує правду, а там емулюють щоб не лякати або цікаво, ще поспостерігаю.

ra1d

ra1d, доповнення, таки є підігрів зони склоочисника, тільки у інструкції помилка, він включається не разом з обігрівачем заднього скла, а разом з обдувом лобового скла.

krauler

не куевая машина 1,6 бензин, 6,8 литра, мне нравится, я бы даже не побрезговал взять базу на механике, найдите мне конкурента за 18 тис долларов

maxdiv

Мої враження наступні: Попогрійка дійсно гріє якісно, що з знизу, що зверху)) і на другому ряді теж. Руль теж наче нормально прогрівається. Явного підігріва двірників дійсно немає, проте помітив, що зона зупинки щіток все ж таки прогрівається значно швидше, мабуть там так налаштовані повітряні потоки.... проте ніяких ниток обігріву там немає. Їхав по засніженій дорозі, то задня дверка дуже швидко обліплюється снігом причому повністю і номер і камера заднього виду, приходилось зішкрібати сніг. Салон обігрівається досить швидко, з цим жодних проблем. Під капотом гріються коти і це не жарт, залазять аж на двигун. І це вже проблема, так як можуть десь щось порушити в роботі електроніки..... Втрати пального по місту по пробкам 7,9 по трасі 5,9. В цілому машиною повністю задоволений

ответить   +1-1
izoniz

maxdiv, скажіть, будь ласка, яку комплектацію брали?

maxdiv

izoniz, 1.6 Дизель МТ. Довго мучився вибором бо хотів все таки автомат. Проте на 1.6 ставлять лише ДСТ, а класичний атвтомат тільки на 2.0. А там і ціна космос і витрати пального більші.

SergioBongo

на драйв 2 .ру чувак из Киева на сонату с 2.4 gdi ставил гбо. Если пошаритесь в инете- найдете варианты. Только ГБО не дешевое будет ...но тем неменее...

ra1d

SergioBongo, Знайомий має соренто 2.0 GDI ще й з турбою, недавно питав за газ - від 650 євро сказали. Це буде 4+ покоління. 80% газ 20% бенз.

Правдоруб

ra1d, тільки нехай краще шукає гарних спеців по гбо 4+, а то навряд в нього буде виходити +20% бензу, там аби не було всі 30. Вище мабуть писали про Сонату з гбо 6-го покоління без довприску бенз., воно так, поки дороге

lp2

Вопрос автору и тем кто разбирается: не смущает ли двигатель GDI с нашим топливом?

ra1d

lp2, Не розбираюсь, але і не турбує. А чому мало б? заправлятись на нормальних азс і все. Гарантія є, це не перший двигун прямого вприску на ринку.